Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní svícení u auta co nemá AUTO


vitaj

Recommended Posts

Ahoj, koupil jsem ženě starší P207, model z roku 2006. Zkoušel jsem trošku hledat, vím, že na 207 jde aktivovat denní svícení v diagnostice.

Předpokládám správně, že když je to zásah hodný "servisu", že to půjde i na autě, které nemá na ovladači světel polohu AUTO?

Mám možnost si od kamaráda půjčit diagnostiku, poradil by někdo co a kde tam nastavit nebo to běžný laik nezvládne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano , půjde to i na tvým autě , bude to fungovat tak , že po startu se ti rozsvítí osvětlení vně auta (parkovačky a potkávačky) , ale nebudou svítit ovladače na palubce a nepůjdou zapnout dálkový (přes den to stejně není potřeba) - až se setmí , tak musíš otočit ovladačem do polohy zapnuto , aby fungovalo vše . Nastavit to jde jenom origo diagnostikou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tiež nemám na páčke auto musel som manuálne zapnúť svetla môj mechanik cez diagnostiku na peugot a citroen zapol automatické svietenie zapnú sa parkovačky a stretávacie  aj podsvietenie palubovky a fungujú aj diaľkové jedine mám zapnuté svetla na pačke čo nieje problém naštartuješ a o pár sekúnd sa všetko zapne a ideš bez starostí všetko svieti máš čistú hlavu od zapnutia svetiel. Pozor je tam v diagnostike viac možnosti zapnutia svetiel nie som istý 3 alebo 4 možnosti treba vyskúšať pôjde to žiaden strach veľa zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...