Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 problem s prevodovkou po vymene spojky


rstrmensky

Recommended Posts

Nazdar,

Auto 307 SW 2.0HDi 66kW rv2004

dnes som bol auto vyzdvihnut zo servisu kde mi menili spojku. Nova spojka ide perfektne, ale neviem akym zazrakom alebo nejakym nedopatrenim sa im podarilo posrat na prevodovke 3-ti prevod ... Zakazdym ked zaradim 3 tak zachrčí ale zaradí sa ľahko... občas mi to spraví aj na 4ke ale iba ak podradzujem a motor mam ešte vo vysokých otáčkach a i to len 1x z miliona... 

Poradte cim by to mohlo byt??

Upraveno uživatelem rstrmensky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sjeté synchrony? zkus řadit s meziplynem a s dvojím sešlápnutím spojky--pokud se to zlepší, tak jednoznačně synchrn 3-4 rychlosti na výměnu

v každém případě se tam vrať a ukaž jim, co to teď dělá :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ked som skusil ten medziplyn a dvojite zoslapnutie spojky tak nic nebolo pocut ... bude to synchron, takze dik za info

a len tak nahodou netusis o nejakom eshope kde zozeniem nove synchrony?? alebo nevie mi niekto zistit napr. cez VIN aky mam model prevodovky aby som niekde hoc len vygooglil tie synchrony??

PS: oni mi povedali v servise ze 3ka vydava divne zvuky pri radeni ale necakal som ze az take, ved so starou spojkou mi toto nikdy nespravilo

Upraveno uživatelem rstrmensky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

synchronizační kroužky koupíš asi jen v pežotu, dej VIN--zjistím typ převodovky

nech řazení zkusit i v jiném servisu, aby ses ujistil, že jsou to opravdu synchrony :myslim

výměna synchronů nebude nic levného, osobně bych koupil jinou starší převodovku, nebo jezdi s meziplynem a dvojím sešlápnutím spojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to prece nemuzou delat synchrony kdyz se to deje po vymene spojky.

Spis to vidim na spatne nastavene lanovody,kde kluci nesundali lana s celym drzakem ale kazdy zvlast a spatne je nasadili zpet.....:myslim

 

Resp.  Dali spravne mnozstvi oleje do prevodovky (jestli vubec nejaky dali) ??

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...