Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím o pomoc Peugeot Boxer !!


Stenlytdi

Recommended Posts

Zdar klucí prosim mám odtahovku Peugeot Boxer 3.0 hdi 116kw rok 2009. auto se nechce pořadně ohřát , tak jsem vyměnil termostat na hlave motor a je to pořád stejné, není tam nahodou ješte jeden ?? tyto auta nedelam takže vůbec nvm nebo zda to může bejt čidlo ? 

Když jedu z kopce teplota lehce spadne o jedno políčko 

díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako je to u 3.0 HDi, ale u nie jedného 2.3 Multijet mám odsledované, že sa teplota pri kľudejšom tempe teraz v chladnejšom počasí drží teplota chl. kvapaliny takto (viď. foto), čiže rovnako ako u teba. V lete je ručička v strede.

received_1891236200890710.jpeg

received_1890140787666918.jpeg

Upraveno uživatelem misho.1709
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s vleky jsem tu psal už někdy před 10 lety :P Co do toho, že na tažné vozidlo do 3,5t včetně stačí B se nic nezměnilo, to platí od nepaměti, měnilo se jen pár kravinek okolo. B samotné je na soupravu do 4250kg, kdy vlek nesmí přesáhnout 750kg, a ta nově zavedená skupina B96 je na soupravu do 4250kg, kde je váha vleku šumák. B + E je potřeba, když je ta souprava těžší... V zákoně je to popsaný dostatečně jasně, zmatečný jsou akorát hospodský papouškování nesmyslů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...