Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repas servoriadenia P 406 Break


rondob

Recommended Posts

co na něm konkrétně repasují?sehnal bych starší funkční a nechal přehodit v servise!co máš za motorizaci a rok výroby?mám tady funkční ze 406,jedna měla najeto 40000Km a měl ji zdejší člen OLgojc nebo ti můžu nabídnout z mého breaka ,kterého jsem rozstřelil na zadek,má najeto 219000km,nechal bych ho za 1600Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za celkový repas servořízení jsem platil pár let zpět cca 6 000,-, byl to nějaký týpek u Prahy. A to jsem mu ho přivezl demontované. Tedy 300euro za komplet i s de/montáží+geometrie je asi ještě o.k.

Jinak po repasu serva, řízení bez problémů spoustu let, pak jsem auto prodal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tie tiahla zistis  raz dva robota na 5 minut pritlacis dlan na manzetu pod nou je klb a niekto ti jemne zacuka volantom dolava doprava (motor vypnuty) ak ma volu ucitis klepkanie na druhej strane ten isty postup 

chod radsej inam lebo tento servis kde si to dal ta asi zodere

potom sa este vie vyklepat ten kardanovy kriz(na volantovej tyci) nad domcekom riadenia   stejny postup prilozis nan dlan a niekto ti zacuka volantom  samozrejme este capy riadenia  a az potom ti ostane to hole riadenie 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden bývalý majiteľ 406ky mi vravel že sa zvyčajne riadenie nevybije vraj sa ten hrebeň dá nejako dotiahnuť. Tak neviem rozmýšľam že čo relax sa mi robiť nechce možno by som kúpil z druhej ruky ale ako budem vedieť že je ok. Keď mám vypnutý motor a pokyvem volantom je cítiť vôľa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

zkusil jsi ta axiální táhla, nebo ten kloubek, co je na volantové tyči? (píše o tom -krtek2- nahoře), aby ses pak nedivil, že máš vyměněnou převodku řízení a bude to tím kloubkem...

převodka se dává repasovat jen při úniku oleje, ostatní vůle se dají vymezit (silonové pouzdro na pravé straně, obě axial. táhla):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...