Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezávislé topení - webasto


Nalim70

Recommended Posts

Ahojte všichni. Jsem čerstvým majitelem 308 1.6 hdi rok 2009 Je to muj prvni naftak po 30-ti letech jezdeni s benzinem. Do minuleho auta jsem si domontoval nezavisle topeni. Kdo nezna, tak muzu rict, ze to je parada, kdyz vsichni okolo skrabou namrazu a ja si sednu do vyhrateho auta:-) Chtel bych si ho namontovat i do noveho. Mam tam ovsem automatickou klimatizaci a potreboval bych poradit, jak to zapojit. U manualni se nastavi ofuk na predni okno a rychlost na druhy stupen. Topeni ohreje vodu a zapne ventilator a ten fouka kam ma. Jak, ale donutit automatickou klimu, aby se zapla na ofuk predniho okna?

Budu vdecny za kazdou dobrou radu.

Upraveno uživatelem Nalim70
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastaviť ofuk okna,vnutornu cirkulaciu a potom vypnuť motor. Klapky by mali ostať v nastavenej polohe do ďalšieho štartu. Ale fúkať ti to asi nebude,kým nenahradíš RJ ventilátora počas behu webasta IPCU modulom na "výrobu" PWM regulácie otáčok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Nalim70 napsal:

A jeste se zeptam. V tom benzinaku mam webasto bw50. Ten stejny typ je i na naftu webasto dw50. Mozna mi staci vymenit jen nejaka soucastka, aby byl z benzinaku naftak. Nema nekdo napad, co se musi vymenit?

prestavba se rozumne udelat neda, je jinej horak, jina jednotka, to se proste nevyplati, zustal by ti jen holej hlinikovej odlitek, kterej bys musel osazet jinyma vecma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...