Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pohasínání světel na 306


olda

Recommended Posts

Už asi rok řeším takový zvláštní problém,který vidím hlavně za tmy u světel.Pokud zapnu jakýkoliv spotřebič,brzdovky,stěrače atd,tak vždycky probliknou světla,prostě jak když něco sebere proud světlům,ale jen asi na nějakou milisekundu,takový problik.Baterka je stará asi tři roky,všechny možné kostry,co jsem našel jsem vyčistil a promazal a pořád  bez výsledku.Teď se ještě přidal ventilátor,funguje jen na plno,když jde třeba namálo,tak se jakoby vypíná a zapíná,prostě jde přerušovaně,takže samozřejmě světla blikají jak na diskotéce,cca 2-3x za vteřinu.Myslel jsem,že to je v ovládání větráku,tak jsem panel vyndal,ale je to celé nějak elektronické,autoklima.Už jsem zkusil všechno možný,ale nic nepomáhá,tak třeba bude někdo vědět,elektrika je pro mě španělská vesnice.Dík za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik voltu jde na baterku pri volnobehu, zvysenych otackach a pri ruznem zatizeni zapnutymi spotrebici? melo by byt stale mezi 14,2-14,7V Pokud ne, bude problem v altiku, sjete uhliky nebo upadle uhliky, ojete krouzky rotoru, spatny regulator nebo dioda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...