Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

levné plastové doplňky


Don_Kejchal

Recommended Posts

Před ca 2 roky jsem koupil lza ca 1.400,- zadní spoiler u jedné firmy, která sidlí někde u FM (už si nepamatuju). Tel.: 558 633 541. Je to výrobce a vyrábí toho mraky. Provedení a kvalita - perfektní

To číslo jsem samozřejmě převedl do nového tvaru, aby to nebylo matoucí a použitelné pro všechny, zejtra donesu fotku a budete čumět:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim, ale nekdy pred dvouma rokama jsi koupil nejakej plast u nejaky firmy, ktera sidli nekde u FM. Na tom neni nic divnyho, jen me prekvapuje, ze mas aktualni telefoni cislo, kdyz pred pul rokem probehlo precislovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swine007: Zadní křídlo vypadá na 205 nějak divně, ještě se mi žádný nelíbilo, ale taková prodloužená stříška s brzdovkou:D Jednou sem si koupil no name plasty na kadeta a tejden sem to přebrušoval a jinak upravoval aby se to tam dalo nějak připevnit. Nemluvně o vrtání děr do kastle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Don_Kejchal

Před ca 2 roky jsem koupil lza ca 1.400,- zadní spoiler u jedné firmy, která sidlí někde u FM (už si nepamatuju). Tel.: 558 633 541. Je to výrobce a vyrábí toho mraky. Provedení a kvalita - perfektní

To číslo jsem samozřejmě převedl do nového tvaru, aby to nebylo matoucí a použitelné pro všechny, zejtra donesu fotku a budete čumět:o

Nevim cos myslel tim pouzitelne na vsechny, ale nektera cisla se menila komplet!!!! Ne, ze se jen spojila predvolba s cislem ;):cool::cool::cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...