Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Objednávky na tvarůžky


Recommended Posts

před 18 hodinami, Pepito napsal:

Objednávky zde na fóru přijímám do 2.11.2017 do 8:00 a pak ještě na mobilu (604670272 pouze SMS) do 11:00. Pozdní objednávky už nebudu moct uskutečnit. :papa

@Pepito tak to jsme vsichni s vobjednavkama v haji, :D vsechno po terminu :D

@P607Olda kdybys tu "reklamu" sledoval, tak se dozvis, ze diky folii ve ktere jsou syrecky baleny, tak zraji dale. No a ja je mam nejradsi pred zhnednutim :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, až budeš mít žaludeční potíže, tak mysli na reklamu...

Tak jsem si to pustil, ale poslouchat 15 minut nalejvárny nebudu, a reklamy na podprsenky k tomu. Mmch, stream je z března 2015, tedy zrovny, když byly ty potíže. Když pak v létě inspekce objevila plísně, tak vyhlásili, že se s tím nedá nic dělat...

Myslím, že jsem nakoupil i snědl tvarůžků více, než ten borec z reklamy. Když jsme tady měli návštěvu, naše zákazníky, tak jsme je tam vzali (od nás se do Čech odjíždí přes Mohelnici) - pak nám volali, že sotva dojeli domů, stavěli u příkopů... jsme si udělali blbou reklamu.

Tak, třeba vám to vyjde.

Taky bych si tam rád koupil, mám je rád a jezdím okolo několikrát týdně, ale :bojim

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu polemizovat o kvalite, ja ji neposoudim. Proste bud mi chutnaj a koupim je, nebo nechutnaj a nekoupim. Pokud je po nich nekomu blbe, tak to bude evidentne "statisticka chyba" v tom mnozstvi lidi, ktery si tento produkt kupuji. Vzdyt tyhle sejry zere pulka republiky a evidentne tyto problemy nemaji. To by to mohli zavrit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...