Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Objednávky na tvarůžky


Recommended Posts

bude zima - chladak nepotrebuje - potrebuje poradnou perovku rukavice a kulicha :P
PS: o vikendu sem to tu viodel - rikam - udelam tchyni radost koupim ji v obchode tvaruzky aby si posmakla - dojedu domu a nez vylozim nakup tak uz to mela v sobe - no hold ji dlouho nevydrzely

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem brával, kila pro celou firmu a rodinu... Bývaly podstatně levnější. Ty ve slevě byly "tak akorát", zřejmě měly už krátkou lhůtu... A mívali levný parmazán odněkud z Litvy.

Takže zkušenosti: vyplatí se balení po 450 g, druhy - bez příchutí, s kmínem, s cibulí, s česnekem a se zeleným pepřem. Nejlepší bylo vybírat si na místě podle barvy, aby byly tak akorát (tzn. nevybírat podle příchuti, ale podle zralosti). Případně se domluvit s prodavačkou. Bílé jsou nanic, ony moc nedojdou, a přezrálé taky nejsou ideální. Ale teď je zima, tak asi budou v pořádku.

Nicméně, závidím a přeju dobrou chuť.

Je to dobrý přídavek např. do sekané, i do polívky, zapéct do lístkového těsta (na pečicím papře, jinak je mytí plechu obtížné).

Taky poznámka - tvarůžky už dávno nesmrdí. Před pár lety se do toho vložila Evr. Unie, bylo nařízeno dřevěné desky nahradit plastem nebo kovem, což znamenalo, že tam na podložce ty bakterie nebyly a chuť i vůně nebyla. Pak se snažili to napravit, nicméně je stálý požadavek na dobu pultové trvanlivosti, který má za následek, že už (obrazně)" nikam nejedou" tzn. nezrají prudce.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rad ze na Studene Loucce Weri chutna :)

P607Olda: Ze zkusenosti se vzdy vyplati jen 1 kg gastrobaleni....................... jednou meli akci na ty 125gr valecky, 1 baleni = 10 Kc..... to bylo obdarovanych...... to se vyplatilo.... tvaruzky s prichuti mi nechutnaj.

Dulezity je nechat spravne rozlezet az doma :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2017 at 17:49, Scratch napsal:

3x1kg gastrobaleni venecky dekuji. Klemon ti priveze hotovost. Ok?

@Pepito a @Klemoň NOVÁ SCRATCHOVA OBJEDNÁVKA, finální:

3X1 kg gastrobaleni venecky (TA PŮVODNÍ!!!!!!!!)

4x1 kg gastrobaleni venecku (takze v souctu s radkem nahore 7x :D )

1x450 gr kousky s kminem pro maminku :)

1x167 gr velke tvaruzky pro pradědu

2x150 gr parene nite uzene pro ty moje parchantice

 

Obj_syrecky.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Scratch napsal:

Dulezity je nechat spravne rozlezet az doma :D

O tom byl můj příspěvek - nerozleží. Kvůli dlouhé době "pultové zralosti" jsou na konci výrobního procesu "zabržděny", aby dále nezrály. Takže když je doma necháš např. týden nebo dva, tak nedozrají, ale zhořknou. A taky po nich může být dost špatně - vyzkoušeno v rodině. Jak jsem psal, dříve jsme je brali a jedli po kilech, ale už nemáme odvahu, ačkoli je máme rádi.

Smutné je to, že nedaleko, v Litovli, je italský majitel, a ten dokáže udržet kvalitu svého parmazánu Gran Moravia na stálé úrovni. Tvarůžky bohužel nedovedou.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...