Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mokrá podlaha vzadu za řidičem


kveton

Recommended Posts

dnes jsem vyklepával gumový koberečky a všiml jsem si, že podlaha vzadu za řidičem je úplně nasáklá, nevíte kde by se tam ta voda mohla vzít?

Před časem jsem měl mokro v kufru, ale to zatékalo světlem, to jsem očistil a tam to vyschlo

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ přesně tento problém jsem řešil cca 3 týdny zpátky, je to tak voda steče po skle kolem gumy co těsní horní hranu. Voda pak teče přes vnitřek a vytéká dole pod vnitřním tepecem. Teče pěkně na koberec a je tam pak krásný bazének. Gumu co těsní horní hranu jsem více přitlačil a zatím neteče. Mám v plánu oddělat tepec a přetěsnit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nyní to těsní lepidlo mezi folií a plechem. Tzn. toto lepidlo musí být bezvadné po celém obvodu. Když tak opravujte kvalitní oboustrannou páskou. Servisy na to mají zvláštní opravnou folii, vypadá jako pevný tenký molitan.

Jojo, kdysi to bývalo tak, že folie byla u spodu vložena - provlečena dovnitř dveří, tedy kapka stékala přirozeně jako po střešních taškách a nic se nemuselo lepit. Ale staré zkušenosti byly zapomenuty a vznikly nové problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...