Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení masky


demolista

Recommended Posts

Ahoj lidi, chtěl bych si udělat LED osvětlení masky, problém je v tom že nevím jak to zapojit proto jsem píšu :D mám takovou představu že bych si dal do interiéru tlačítko ON/OFF a tímhle bych to zapínal a vypínal. Jde o to jak to zapojit chtěl bych to přímo na baterii ale nevím jak postupovat propojením drátu na baterii, ledky a vypínač. Omlouvám se ale jsem tady už jak doma:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priamo z baterky Eé, cez poistku ti musí ísť, z poistky na vypínač a až tak na svetlá.

Nemas v popise auto, čiže nevieme ako to chceš napojit, podobne nevieme či vieš s elektrikou pracovat, 

Či by to nestačilo zapojiť na parkovacku, aby to svietilo spolu a budeš to vypinat aj vypinacom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este raz, medzi zapojenim na baterku alebo USB nie je rozdiel. Jeden kabel na - USB (cierny kabel), druhy na + USB (cerveny), na + za USB konektor dat poistku, poistku kludne nejaku slabu, bud 2A alebo 5A, ale volil by som tu slabsiu, potom na + (cerveny) dat na vypinac a potom + z vypinaca a - z USB dat na LED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterka  12V,    USB 5 V.....

Stacilo by to zapojit na parkovacky, a len vypnut vypinacom ked bude treba. resp ovladaci modul DO (Aliexpres alebo ebay) Ale ako to uz byva, kym to neuvidia na TK a u policajtov.

Pokial sa do elektriky moc nevyznas, radsej to daj niekomu urobit, natahat kable tak aby nezavadzali, alebo nieco neskratli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak technická problém není, policajti to neuvidí protože to bude schované, pokusím se tedy to nějak udělat už jsem si promítl jak by to mělo být vzpomněl jsem si že jak jsem si dělal hudbu v autě tak jsem si tam dodělával vypínač a je to skoro stejné. Děkuji všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...