Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

seřízení světlometů P407


JAR 223

Recommended Posts

Pokud potkávací svítí správně, tak je špatně vložená žárovka v dálkovém.

Tedy - možná je špatně vložená výbojka, a oni to posunuli hodně... Důkladně prohlídni žárovky zvenku, to uvidíš, která je nasazená křivě. Viděl jsem už i křivě vyrobenou žárovku.

I výbojka se dá měnit doma, jediný rozdíl je, že konektor není normálně nasunutý, jako u žárovky, ale je na bajonet, takže zatočit doleva.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, zítra za světla to okouknu a dám vědět výsledek. Jaroš

Jsem mírně řečeno zmaten - vše vypadá pohledem z venku dobře, ale parabola levého dálkového je v jiné poloze (sklopenější), než pravá. Je možné seřizovat dálkové (H7) nezávisle na potkávacím xenonu?  Nebo mám posunutou parabolu dálkového již z výroby?  Opoměl jsem podotknout, že mi byly v Peugeot servisu po nehodě namontovány oba světelné panely nové.

Dnes 28. 11. se v Peugeot-servisu autoelektrikář snažil 1,5 hodiny (vyměnil i žárovku H7), ale na způsob seřízení dálkového světla nepřišel (když dálkovou zvedl, zvedla se i xenonová potkávačka a to bylo špatně ... PORADÍ MI NĚKDO ?

Upraveno uživatelem milan.jaros
PROSÍM ;-( existuje někdo, kdo ví co s tím ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Péťo, děkuji za účast - Asi by ho proplatit měli, ale byl jsem tříměsíční tahanicí a žadoněním o výměnu tak otrávenej, že jsem byl rád, že celou kompletní optiku vyměnili a už s nimi nikdy nechci mít nic společného. Kdybych jim měl účtovat naftu a ztracený čas, tak by to bylo mnohonásobně více, než za ten posudek. 

PS :  a to bych si mohl myslet, že jsem pro ně VÁŽENÝ zákazník, když jsem u nich pro svou rodinu koupil tři auta (2 x 407SW 2,2 HDi Bi a 1x 107) třebaže všechny jako předváděčky 😉 JAR223

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...