Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VIF, jak ho dostavate do nadrže


Radek Hurvajz

Recommended Posts

V 24. 11. 2017 at 18:42, radim.1008 napsal:

Tohle mě zajímá. Mám v plánu dávat přes zimu taky VIF diesel. Zatím tankuju pouze na EuroOilu naftu bez biosložek. Jen nejdřív musím ten VIF koupit. :D

Mas FAP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

A jooo, vidiš to. @Scratchíííí :) Pošli mi prosím po někom jednu dlouhou na večírek.

ahoj, prave, ze jsou na chalupe, a tam jedu az nekdy 15.12. nejdriv. A ani nevim kolik jich tam zbylo, zda se to nerozebralo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ja to v zime lil taky, mel jsem nadobku normalne v aute a rosolu jsem si nikdy nevsiml, ale slysel jsem o tom uz vickrat. Ja to kazdopadne pouzivam omezene, protoze sice asi lepsi na vstriky, ale zasira to FAP a jelikoz me vstriky vychazej na 40 a FAP na 42tkc tak to mam 1:1 a tudiz to davkuju mirne a jen v zime. A kdyz uz tak se snazim brat aditivovanou naftu a tam uz je blbost to lit.......

No a k tomu nalevani, takove mensi popichnuti :D, vy nemate v aute standardne v zakladni vybave maly trychtyr? To ja normalne ve fordu nasel, kdyz jsem to resil jak nalevat na jinem fore.... Jsem koukal jako krava.... hever tam nedaj kdyz je misto rezervy basak, ale trychtyr problem neni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Scratch napsal:

Ja to kazdopadne pouzivam omezene, protoze sice asi lepsi na vstriky, ale zasira to FAP

Toto tvrdenie je niecim podlozene alebo si to iba niekde pocul? Pytam sa preto, ze na stranke VIFu o tom nic nie je a na jednom fore o autach padla otazka ohladom VIF a filtra pevnych castic a vyjadril sa k tomu niekto zo stranok vif.cz s tym, ze to nijako nezapchava a neublizuje filtru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, MJSytic napsal:

A čím?

jak to mam vedet?

před 19 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

@Scratch ale ten tam je z duvodu kdyz ti dojde palivo aby to nebylo trapny az prijede asistencka s kanystrem

ten je tam hlavne kvuli tomu, ze tam jiny trychtyr kvuli nejake ochrane nestrcis :D

před 15 hodinami, TomasARN napsal:

Toto tvrdenie je niecim podlozene alebo si to iba niekde pocul? Pytam sa preto, ze na stranke VIFu o tom nic nie je a na jednom fore o autach padla otazka ohladom VIF a filtra pevnych castic a vyjadril sa k tomu niekto zo stranok vif.cz s tym, ze to nijako nezapchava a neublizuje filtru

toto tvrzeni mam pouze nactene na ruznych forech, a konkretne na fordim, kde je techto motoru nejvic, mi to nebylo doporuceno. Je jasne, ze obchodnik ti nebude troubit do sveta slabsi stranky sveho vyrobku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna to nekdo bude popirat, ale od vice lidi co delaji servis jsem uz slysel, ze VIF daleko vice zanasi a spis ucpava FAP filtry. Ruku do ohne za to dat nemuzu, ale....

od reditele kvality z Benziny mam informaci, ze kdyz clovek tankuje Vervu, tak v lete nemusi lit nic a v zime jen kdyz jsou mrazy, tak doporucuje pouzit VIF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...