Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc pri kupe P508


vlasto9297

Recommended Posts

caute peugeotaci chcel by som vas poprosit o pomoc mam možnost kupit P508 GT 2012 za 9tisic eur problem je źe ma najazdenych 215 tisic je to dovoz a posledny servis v autorizovanom servise bol ku konca roka 2016 a vtedy malo auto najazdene cca 190tisic myslite ze ak ho kupim budem musiet hned nieco repasovat? nakolko moj rozpočet je len 10tisic a na nakladnejsi servis neostanu peniaze dakujem vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba ho dobre vyskusat, ci dobre radi, ci nieco nebucha. Urcite by som menil hned olej a filtre, aj ked servisny interval je 30 000 km. Ja osobne som skusal GT pred kupou 508, nebolo pre mna extra pohodlne, lebo malo R18 kolesa a inu napravu, tak auto bolo tvrde, ale to uz ty musis vediet. Je to dobre auto na dialnice a kvalitnejsie cesty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem vyskusam urcite by som ho daval este pozriet do servisu len v jednom članku som čítal že po 200tisic zacinaju odchadzat vstrekovace a toho sa dost bojim momentlane mam 407 2.0hdi najazdene skoro 300tisic a so vstrekovacmi ziadny problem

Upraveno uživatelem MJSytic
Smazána citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo nějaké negativní zkušenosti s automatem. četl jsem že v GT kvůli 450nm trpí děkuju za odpověď. Rozhoduju se mezi Fordem Mondeo a 508GT mají stejný motor, ale u 508 mě trápí právě ten automat vždy jsem měl manuál. děkuju za odpověď

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...