Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gearbox faul 508 1.6 ehdi


sannyray

Recommended Posts

Zdravím všetkých, mam otázku na ľudí ktorý sa možno už s tým stretli ale nepodelili sa s ostatnými.

Jedna sa mi o pretrvávajúcu závadu ktorá sa mi objavila asi 3dni na zad kedy mi na malom displeji medzi budíkmi zobrazila hláška GEARBOX FAUL REPAIR.

Dnes som bol na predbežnej základnej dia u kamaráda a kód závady je P0948 čo znamená : Hydraulic pump relay -circuit high

Našiel som možné pričiny ako elektroinštalácia , skrat , hydraulické čerpadlo relé.

prosím o radu tých ktorý z tým majú skúsenosť.

Do servisu idem až budúci týždeň no dúfal som že ak mi niekto dá radu ako to odstrániť sebestačne budem rád.

Ďakujem.

Jedná sa o peugeot 508sw 1.6 e-Hdi 2014 170t km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Takze. Na aute sa uz pracuje v servise od prispevka az teraz, nakolko nebol cas a neponahlalo mi to z dovodu zistenej zavady.

Jedna sa o akcny clen prevodovky ktory je vedeny pod nazvom ovladac prevodovky. Cena dielu 1124€ plus robota.

Pred vianocami velice prijemna zalezitost. Ale ved preco chodime do prace , aby sme si mohli opravovat auta :)).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspom to budem mat nove a mam pokoj.

Len pre zaujimavost zavada p0948 ma 5krokov na zistenie zavady. Cize vzdy je tam sanca ze nieje zavada v celom zariadeni.

Co sa dielu tyka , druhovyroba sa nevyraba iba origos , dalej sa neodporuca ani jazdenka nakolko samotny diel ma riadiacu vlastnu jednotku( prevodovky )a teda sa konfiguruje pri nakupe podla vin cisla pre dane auto. Takze dakujem za ponuku ze mas ten diel.

Aj ked je to uplne to iste bolo, by treba prehrat softver v RJ na moje auto ,co netusim ci by si vedel.

 

Upraveno uživatelem sannyray
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, sannyray napsal:

Aspom to budem mat nove a mam pokoj.

Len pre zaujimavost zavada p0948 ma 5krokov na zistenie zavady. Cize vzdy je tam sanca ze nieje zavada v celom zariadeni.

Co sa dielu tyka , druhovyroba sa nevyraba iba origos , dalej sa neodporuca ani jazdenka nakolko samotny diel ma riadiacu vlastnu jednotku( prevodovky )a teda sa konfiguruje pri nakupe podla vin cisla pre dane auto. Takze dakujem za ponuku ze mas ten diel.

Aj ked je to uplne to iste bolo, by treba prehrat softver v RJ na moje auto ,co netusim ci by si vedel.

 

 

 

Jj pohoda.Ja se PSA zabyvam od roku 1998 tudiz  vim jak se meni dily a jake jsou postupy a taky bych ti nenabizel blbost.Je to cista jednotka (takze jako z vyroby).

Nemusi se zasadne kupovat na VIN vozidla ,ale pro kluky ze servisu je to mnohem jednoduzsi protoze povoli 6 sroubecku odpoji konektor a nahradi novou....:D

 

Jo a jakych je tech 5 kroku na zjisteni zavady???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak sa da. 

Jednalo sa o postup kontrol. Nejaky šrób, potom motorcek co ovlada, kontrola oleja, kabelaz  a podobne veci aby sa eliminovali mozne zavady.

Ja nevravim ze mi ponukas hlupost straki007 a viem ze citroen a peugeot obzvlast C5 a 508 je pomerne to iste ale mam na to 2 roky zaruku a mam pokoj.

Ale samozrejme ti dakujem viem ze si sikovny , nakolko si uz u mna bol a pomohol si mi. 

Softver, mi on prehrat nevedel na to nema prostriedky to som tu uz pisal a ked som sa snazil na to prist kde to robia zlyhal som na bode neochoty. Preto som sa rozhodol riesit to cez toho znameho servisaka.

Ked som pisal prispevok vsetci mlcali ako hrob no a zrazu je ti plno idiotskych prispevkov typu celda1970..

Ja sa uz len tesim na auto, som na nom zavisli od jazdenia koli praci takze potrebujem promtne riesenie.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, straki007 napsal:

 

 

Jj pohoda.Ja se PSA zabyvam od roku 1998 tudiz  vim jak se meni dily a jake jsou postupy a taky bych ti nenabizel blbost.Je to cista jednotka (takze jako z vyroby).

Nemusi se zasadne kupovat na VIN vozidla ,ale pro kluky ze servisu je to mnohem jednoduzsi protoze povoli 6 sroubecku odpoji konektor a nahradi novou....:D

 

Jo a jakych je tech 5 kroku na zjisteni zavady???

Len zo zvedavosti aka by bola cena aj s nacitanim RJ na peugeot 508

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...