Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ford Mondeo 2,2 TDCi v paketu Individual by Scratch


Scratch

Recommended Posts

A Mergla hodláš taky dojet do stádia ekolikvidace ? Tak to pak jo ... @Milan+  Ne, na předvádění opravdu ne, ale fakt si nedovedu představit, že třeba povezu někoho na výlet, nevím, rodinu a budu odpovídat na debilní otázky jako proč je "C" sloupek celý podřený plasty a podobně ... S 306 to takhle dopadlo, stěhoval jsem kdysi kamaráda, takže skřínky a podobně. A bohužel už to nikdo nevrátí, leda oplastování vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na uvážení každého soudruha v jakém autě co stěhovat,ale něco stěhovat s 306,tak je jasné ,že tam něco vezme za své,to co má Jirka,je krapet jiný objem,já když vyhodím sedačky,tak tam jsou možná dva kubíky místa. Myslím,že píšou ještě více v návodu. A od Péti v tom jel i skůtr a bez ujmy na autě.

02.jpg

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nic nepoškodí, proč neodvést co je třeba. U relativně mladého auta bych do toho nešel, ale každý auto vnímá jinak. Pro někoho je to "miláček", pro jiného pracant, který má sloužit. 

V práci vidím, jaký bordel mají někteří lidi v nových autech. Nezapomenu ale na Citigo s 10 000 km, se kterým jezdil kuřák ... to bylo tak načichnuté, že jsem se nechtěl ani nadechnout ... přesun na dílnu jsem zvládnul na jeden nádech. :D  Ale takové auto je pak snad neprodejné ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě ... Taky jsem kuřák, krabičku 20 mám na 2 dny, ale za 3 roky jsem si v 407 zakouřil jen 1x, z nervozity a dlouhé chvíle v koloně a s dokořán otevřeným okénkem ... V zimě a při dešti nemám daleko k tomu, abych se do auta přezouval. A ten stav interiéru tomu přístupu odpovídá. Ale to už si holt musí zvážit každý sám jak moc si auta ne-váží :)

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja to trosku doplnim. Kufr, neboli zavazadlovy prostor je od toho, aby se do nej umistovaly ruzne predmety. V tomto konkretnim pripade preci nepojedu z Prahy s vozejkem pro tech par drivek, kterych by ve voziku bylo tak nejak po dne....... Do Mondase se da nalozit 690 kg, cili daleko vice nez do koncernu napriklad. Nevim, jak jsou na tom pezoti. Auto bylo pod "tihou" toho dreva porad v rovine, takze ani k poskozeni tlumicu nedoslo. Auto ma slouzit. Pochopil bych, kdybyste me peskovali, ze to drevo je nahazene v interieru, ale v kufru? Existuje preci vysavac. Takhle vypadá naložených přes půl tuny betonu v kufru :D, který pak byl přehozen do vozejku a do auta byly naskladany plotovky a vrata :D 

20170713_101911.thumb.jpg.12c97450baad0e42fe6873a0657016d1.jpg

A takhle se vozí plot :D

20170713_124723.thumb.jpg.104cbd4226be4ed5b321f149d178ebb1.jpg

20170713_124653.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak prvni upgrade z Titanium X na Titanium S dorazila :D

Jeste sehnat podnaraznik a horni gril :D

@MilanF1 tady budes mit dalsi pracicku, je praskly, takze to musim s @Klemoň nějak pořešit a pak to půjde do laku, protože si to predesly majitel asi strikal sam a byl blb......

5761_1.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Scratch napsal:

 

 tady budes mit dalsi pracicku

To mi děláš teda radost ... tohle je za trest ... a ještě když je to prasklé a někdo to už domácky lakoval ... takže se to bude loupat. :bachaČlenitější díl sis nemohl vybrat, co? A stříkneme to do barvy kol. :D 

Bez citace obrázků Milane. Díky, Béďa

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste sehnat ten podnaraznik :D, tyhle dva kaufy me vysly docela lacino oproti cenam, za ktery se to vetsinou da sehnat, tak jeste by mohl spadnout do klina tan posledni dilek. Mlhovky necham stejne, ty eSkove se mi nelibi a snad to stihnu do kvetna, na zivo to vypada peckove.

mondeo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...