Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P5008 - Rozměr 18" disků


BooST

Recommended Posts

ahoj,

máte někdo u P5008 RV 2012 v techničáku 18" kola? jde mi o rozměr disku, který bych mohl použít. nechal bych jej dopsat u Peugeotu. nechci kupovat rozměr, který najdu na netu a v Pežó mi řeknou, že na 5008 neexistuje :) 

díky
BooST

Upraveno uživatelem BooST
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadpis neodpovídá pravidlům, ma v něm být jasně popsáno na co se ptáš, z tohoto to nikdo nepozná, takže si dej "Upravit" a dej si to do pořádku, klidně tam toho napiš více.

Viz Pravidla: https://www.peugeot-club.com/index.php?/guidelines/#forum3

A proč tu RT 6 neřešíš v tom vlakně kde se to už řeší, už jsi tam psal jsem koukal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to P5008 - Rozměr 18" disků

to bude asi problém. pokud "rozměr" ET chápu dobře, čím vyšší hodnota, tím více disk leze dovnitř do podběhu? 

v tom případě mám asi smůlu, protože origo kola mají ET 29 a 7" - ty co zamýšlím mají 8" (tzn. o cca 2.5 širší) a ET 34 (tzn. dalších 0.5 centimetru). 

nevíš náhodou z praxe, jestli ty 3 cm jsou likvidační a muselo by se řešit podložkami (to bych nechtěl), nebo by to auto sneslo? zapsat (jak jsem dneska po chvíli na googlu zjistil) není problém pomalu nic aneb "za peníze v Praze dům" :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já ti nevím :nevim :nevim :D 

podle mě vevnitř tak 3 čísla jsou :D asi se poradím se servisákem :) přijde mi, že sehnat kola na 5008 je prostě problém. nechci tam dávat žádné bláta, takže jsem spíš pro origa, ale v těch rozměrech... s nadsázkou "nedělá ani Peugeot" :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...