Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anténa v myčce?


P607Olda

Recommended Posts

Jedná se o Jumpy r.v.2012.

Jak řešíte anténu v myčce? Na odšroubování je vysoko - daleko. Máte žebřík? Anebo máte kratičký prut, např. do 10 cm?

Jaký závit má anténa - průměr a zda je to šroub či matice? Nemám auto tady.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Berlingu mám origo dlouhý prut a ručně ho sklopím ke střeše, po mytí zas nadzvednu..., musím přitom šlápnout na dveřní práh a držet se hagusu, při mytí v myčce žádný problém a to myju poměrně často--cca 2-3x do měsíce

na Jumpy bych to dělal stejně, ale třeba nějakou hůlkou z bambusu, hliníku atd. :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slyšel jsem o tom děsné historky, jak to pokřivilo střechu, a v druhém případě se anténa chytla do kartáčů a pak omlátila střechu. Slyšel jsem od důvěryhodných servisáků. Takže raději odšroubujeme (žebříkem nebo nějak jinak), anebo zkusíme tu kratičkou, např. https://www.ahifi.cz/antenni-prut-am-fm-295518.html

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože ty antény jsou na většině aut PSA stejné, měl jsem ji i na 406 a ze začátku ji odšroubovával, pak ji jen sklopil a čekal, co se v myčce stane--protože myju v Globusu a tam kartáče jezdí i v protisměru, ale nikdy se nic nestalo,:bojim když po mytí zapomenu a nechám ji přiklopenou, ve větší rychlosti začne klepat do střechy :D

jen jednou (kdysi) jsem z myčky vyjel bez přední SPZ, kartáče ji vyhodily z plast. držáku, ale naštěstí ji obsluha myčky našla a nechala v kanclu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...