Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner elektrika, pojistky


Ladislavx

Recommended Posts

Dobrá. Já vím, dostalo se mi to auto do ruky po asi půl roce a bylo v šíleně žalostném stavu, jak interiér, tak plechy, tak mechanické části. Postupně se to snažím dávat dohromady ale jde to pomalu. Jinak celej ten motorovej prostor byl nedávno umytej kvůli technický ale někdo urazil dolní kryt motoru a jak stříkala voda na řemen od alternátoru, posilovače atd tak se nějak rozbil. A pak ještě jak jsem to hasil tím práškáčem tak než jsem to stačil vysát tak napršelo a stala se z toho taková hmota co nejde vysát a moc se mi tam nechce šaškovat s hadrem kolem tý už tak v háji elektriky :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, jen se snažím přemýšlet co všechno tam může být doprasený.

 

Náhodou někdo nemáte k dispozici stejnýho partnera nebo to schéma? Rád bych vyměnil ty ohořelý pojistky (i když to asi nemá vliv, tak těch par korun-stovek mi asi za ten klid na duši stojí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že ten papírovej jsem nedostal (nejsem první majitel) a když jsem hledal na netu tak jsem našel "Haynes manual repair peugeot partner citroen Berlingo" a tam je to schéma pojistkovky úplně jiný a celý mi ti přijde jak na to auto po faceliftu (já mám dlouhý oválný světla, to novější má takový ty "tlustý čtverce")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem to pak upravoval, tý svorky bych se nejraději zbavil úplně ale asi nenajdu ?banánek? (Prostě to co je na tom druhém konci pojistky) na tenhle průměr [emoji57] každopádně už jsem na to najel přibližně 50km a super, auto startuje na brnk, nekucká ale nastal novej problém, nevím jestli s tímhle přímo souvisí, ale občas když zatáčím, přestane fungovat posilovač a na palubovce problikne baterka. Tenhle problém jsem už měl a bylo to řemenem od alternátoru, kterej mimo jiné napájí posilovač (někdo urazil dolní kryt motoru a jak na ten řemen stříkalo tak spuchřel) teď jsem na to Koukal a přijde mi, že je zase nějakej vyklepanej ... ale co se u tohohle auta po ODDŘENÝCH 320kkm neklepe [emoji57]

bab1956a55f5ba563d7140140785bf41.jpg

 

Ps. Ještě se mi stala taková hloupost, furt jsem si říkal, že ten zbylej kus kabelu v pojistkovce "potom" dám pryč, samozřejmě nastartuju a malej čoud tak se jdu podívat a ten kabel ten samozřejmě zůstal a opřenej o plast tý už takhle rozteklý pojistkovky[emoji849]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo takže po pár dnech ježdění mi upadnul ten kabel, co šel z relé na tu pojistku, tak jsem to zapojil bez tý pojistky (baterka - relé) tak snad neshořím. Každopádně mi stále blbne "chcípání", vytáhnu klíč a občas to chcípne, když zmáčknu spojku, občas když zařadím zpátečku (to i zhasne palubka) - je tam slušnej guláš v tý elektrice, ale občas to nejde chcípnout nijak a dělá mi to tohle, netuší někdo co to může být? https://streamable.com/nsj0h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...