Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostala zaradena dvojka, vyskocena kulisa, tiahlo??


os-max

Recommended Posts

Tak uz aj na mna prislo... Peugeot 407SW, 2005 r.v., 240 000 km, 1,6 hdi.  407mu mam dva roky, dva roky sledujem forum viac menej denne, uz ma aj so vselicim potrapila, no mam pocit, ze cim viac ju hyckam, tym horsie. Pred necelym mesiacom ma nechala na polnej ceste - senzor otacok... a dnes sadnem po praci do auta, klasika, spiatocka - brzda - jednotka no uz pri davani jednotky v koncovej polohe tlmena ledva pocutelna rana, pohol som sa vyradil som(uz vtedy to islo nejak lahsie), lebo parkovisko je dolu kopcom a pri opätovnom zaradeni jednotky, paka vletela do jednotky bez akejkolvek namahy, tak reku vyskusam dvojku, to iste, paka preletela z jednotky do dvojky ako nic, ako keby na nej nic nebolo, tak vyskusam dalej trojku, pripadne spiatocku, no z lavej drahy ma veru radiaca paka uz nepustila. Vyskusal som pustat spojku, paraaada, zacalo nieco zaberat, tu nemozem stat, zamnou auta, tak som sa pohol a po 50-tich metroch zahol na ine parkovisko...  Takze podla otacok a rychlosti, ostala zaradena dvojka, spojka zabera normalne. 

1. Je nejaka sanca, ze sa nieco zlomilo pod riadiacou pakou v tej budke

2. alebo prasklo tiahlo, gulovy cap priamo na prevodovke? 

Stredovy tunel zvladnem rozobrat, ale neviete kde na prevodovke su vyvedene tiahla z prevodovky? resp. odkial sa ku nim dostanem aby som prisiel na chybu... Olej v prevodovke som menil pred rokom a nech mi nikto nieco hovory o dozivotnej naplni... to co s nej vytieklo stalo za to, vyplach, novy olej a radi sa s nou neporovnatelne lahsie, i ked ocinova 308ma ide este lahsie, zas je pravda, ze ma len polku toho za sebou co moj peugeot. 

Vychadzal som z obrazku, ktory prikladam. 

Vopred dakujem za rady

prevodovka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...