Jump to content
MichalMM

Neznámá závada

Recommended Posts

Dobrý den . Mám problém na svém Peugeotu 307 SW HDI 230 000km .        Když jedu po nerovném asfaltovém terénu ..... jako je například kolejiště Tramvaje..... jsou z mého auta vydávány podivné zvuky z přední nápravy ..... jakoby kdybych začal (štěrchat klíčemi)

Furt nevím co by to mohlo být za závadu ... V servisu mi nic nenašli ... Tak volím tuto cestu a byl bych rád za radu co to může být .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi to dělalo podobné zvuky a taky jsem zkoušel pátrat po příčině, nakonec jsem zvolil jednu z výše jmenovaných možností a zajel na STK a tam mi sdělil technik že mám volný přední silentblok spodního ramena. Pozor ten byl volný už v oku ramena, tak jsem začal shánět a zjišťovat cenu nového silentbloku, nakonec jsem na radu známého zvolil zakoupení nového silentbloku, pozor je spousta výrobců a mají dokonce i rozdílné venkovní průměry. Já nejprve koupil Lemferder, ten vydržel cca 14 dní a opět stejná závada, nakonec jsem koupil Delphi, byl s podivem levnější a hlavně měl i o 0,5mm větší průměr. S tím posledně zmíněným jezdím už druhým rokem a před měsícem jsem byl na povinné STK a v poho. To je moje osobní zkušenost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...