Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neznámá závada


MichalMM

Recommended Posts

Dobrý den . Mám problém na svém Peugeotu 307 SW HDI 230 000km .        Když jedu po nerovném asfaltovém terénu ..... jako je například kolejiště Tramvaje..... jsou z mého auta vydávány podivné zvuky z přední nápravy ..... jakoby kdybych začal (štěrchat klíčemi)

Furt nevím co by to mohlo být za závadu ... V servisu mi nic nenašli ... Tak volím tuto cestu a byl bych rád za radu co to může být .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi to dělalo podobné zvuky a taky jsem zkoušel pátrat po příčině, nakonec jsem zvolil jednu z výše jmenovaných možností a zajel na STK a tam mi sdělil technik že mám volný přední silentblok spodního ramena. Pozor ten byl volný už v oku ramena, tak jsem začal shánět a zjišťovat cenu nového silentbloku, nakonec jsem na radu známého zvolil zakoupení nového silentbloku, pozor je spousta výrobců a mají dokonce i rozdílné venkovní průměry. Já nejprve koupil Lemferder, ten vydržel cca 14 dní a opět stejná závada, nakonec jsem koupil Delphi, byl s podivem levnější a hlavně měl i o 0,5mm větší průměr. S tím posledně zmíněným jezdím už druhým rokem a před měsícem jsem byl na povinné STK a v poho. To je moje osobní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...