Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807 svítí kontrolka zatažení ruční brzdy a kontrolka ESP ASR


čondr

Recommended Posts

Zdravím,mám problém s mojí 807 2,2 HDI po týdnu stání se mi po nastartování a rozjetí rosvíti kontrolka zatažené ruční brzdy a kontrolka ESP s hláškou zatažená ruční brzda a chyba ESP ASR. u ruční brzdy jsem konektor  odpojil a zkoušel i propojit ale kontrolka stále svítí.

Konroloval jsem diagnostikou a jediná závada kterou jsem našel,byla ESP něco jako že chybí signál od snímače brzdového švětla. snímače jsem odzkoušel diagnostikou a oba se tvářil jako sešlápnuté. nemá prosím někdo zkušenost s těmito problémy, předem děkuji za každou radu.

Upraveno uživatelem čondr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2017 at 18:37, jarokare napsal:

Zkus se kouknout na stav brzdový kapaliny v nádobce a taky v diagnostice , jestli neblbne čidlo hladiny ...

ak jsem zkontroloval kapalinu a diagnostikou hladinu(je ok)

závada esp asi vyřešena,dělá to hlavní spínač brzdy a někdy má zpomalenou reakci dle diagnostiky.

hláška zatažená ruční brzda a červená kontrolka svítí stála.v měřených hodnotách v jednotce motoru hlásí aktivní,přičemž je odbržděno.

Ke spínačí má jít nějaké napětí? jsou tam dva piny a na jeden vedou dva dráty. nějaká rada prosím kde hledat,nebo jestli se dá nějak v bsi vypnout hlášení o zatažení ruční brzdy.Vůbec se s tím nedá jezdit,stále to pípá.Předem děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...