Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Třesení auta po nastartování-při rozjezdu také


Brill1979

Recommended Posts

Ja se taky pridávám,me toto dělá to same,nejvíce to dela na zpátečku kdyz jemně pouštím spojku,az normálně sedačky se třesou celé auto se jakoby začne klepat přestane to az pustím uplne spojku a jedu trosku rychleji ,ja si taky myslím ze setrvacnik jde do hrobů ,a taky občas někdy jde špatné dat  rychlost,kterou znacku doporucujete asi ona nebo jak se vola nebo luk,můžu vás poprosit kterou sadů si mám koupit ,mam benzin 1,8 ,85 kw rok 06,koukam ty ceny to je palka 300 eur za sadu,jde koupit jen setrvácnik

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ani nemůžu někde na sk najít sadů pro benzin 1,8 ,to co jako,uz neprodávají:bojim jen mi to vyhazuje jen pro 2hdi 100kw můžete mi poradit kde to koupím,a nebo ho moje auto nemá,prosím poraďte

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak badisak mi řekl že já  mám pevny setrvák tak to znamená že setrvák to asi nedělá to klepani s autem a při rozjezdu tak že to muže dělat silenblok nekde u převodovky co si myslite

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

@Ferry. Diky beriem na vedomie. Este by ma zaujimalo ci aj naozaj bolo vyriesenim toho trasenia vymena silentbloku prevodovky. Mam po vymene spojky Luk a aj nove horne ulozenie motora aj spodny silentblok kedze vsetko bolo odtrhnute. Jedine ten silent.prevodovky sa nemenil kedze nebolo spozorovane poskodenie. Auto mam len par mesiacov a stale sa na nom nieco je_e. 

2.0hdi 66kw rhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...