Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poslat přihlášku či neposlat - problematika přihlašení na sraz.


Recommended Posts

před 19 minutami, Schreek napsal:

Treba se snažím trochu zmírnit utoky na člověka, ktery v posledních letech dělá pro klub víc než vy všichni dohromady. Za to je tu jen pro posměch....

 

Ono Scratchi ne každý je pánem svého času a je schopen si plánovat na dlouho dopředu. Já jsem na tom stejně, nechodím do práce od osmi do čtyřech a na víc jak pár dni dopředu prostě plánovat v 90% nemohu.

Snazis se to zmirnit, to je v poradku. Zaroven vsichni vime, ze ChouLu resi spoustu veci v pozadi, co ani nevidime. Aspon ja to tak mam. Zasluhy mu neberu. Ale to ze s nim ma vice lidi zkusenost nespolehlivosti, to na tom proste nic nezmeni. A o tom to asi je.

Chapu, ze kazdy neni panem sveho casu, ale naucil jsem se jednu vec (a to lidem poskytuju sluzby, delam ruzne audity apod. a prizpusobuji se hlavne potrebam velkych zakazniku), naucil jsem se, umet rikat ne a ctit svou dovolenou anebo sve planovane volno za prescasy. Byt jsme ceska firma, tak to takto nastaveno mame a lidem na dovolene se vola jen ve vyjimecnych pripadech. Vse se da naplanovat, i my mame tzv. pohotovosti na emergency telefonu, a prehazujem si to jak kdo potrebuje. A takto mi to vyhovuje. Neumim planovat jen na par dni dopredu :D, by me asi svihlo :D

edit: k tem pravum, sam napsal, ze je ma jen kvuli editaci apod. v sekci komerce. Na zasedani bylo jasne receno ze z clenu vedeni bude mit pravo moderace jen ty a ChouLu aby se predeslo tomu, co zde bylo drive, ze byli cleni vedeni napadani za neobjektivitu fora. Proto se i zavedli novi moderatori, takze za me asi tak....... to neber jako rejpani, ale takhle byla nastavena pravidla............ aspon pro nas s Radimem a Veryskem.

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko @Schreek,všichni co vás dva znají,vědí,že @ChouLu je Tvůj kamarád a navíc člen vedení,tak je asi nasnadě,že ho budeš chtít chránit a bránit. Já bych taky svého kamaráda chránil a bránil,proto to chápu. Každý máme nějakou povahu a každý jsme jiný,jenže u Lukáše mi to připadá,jako zneužívání funkce,když si klade podmínky a nerespektuje pravidla nastavená organizátorem srazu. Nejsem bez chyb,taky jsem jich "pár" udělal a poučil se z nich. Mám rád tento klub a rád jezdím na srazy,pokud mi to zdraví,čas,finance a okolnosti dovolí. A když Luky neunese kritiku,tak to řeší po svém: "Organizátorům popřeji hezký a povedený večírek" " .. teď už je to jedno, rozhodnutí z mé strany padlo konečné". To jako že když nemůže přijet,kdy si zamane,tak bude jako dítě,kterému nechtějí půjčit hračku? :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi tvá ubohost je známá, opět nepřekvapils. 

Kdybych to chtel zcenzurovat tak to udelam stylem ze na to nesahnu. 

Je videt ze ti lezim hodne v zaludku kdyz vis co jsem kde napsal a ze tu mam 25000 příspěvků, klobouk dolů hledaní v pravěkých sračkách ti jde.

Ale nepotěším tě, protože se tebou bavím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hele, bez Chouláka by to tady asi ani nefungovalo, forum jede hlavně jeho zasluhou, to je asi naprosto jasný všem. Nikdo ho tu neuražel, jeho chování v tomto připadě opravdu nechápu, už jsem to psal dřív.

CouLák je prostě nějakej, nikdo ho asi už nepředělá, ale uražet se nemusel.

Počty lidí na srazech jsou celkem duležítý znát předem, ale to už jen opakuju co sem napsali ostatní. Každopádně Koudak mě poprosil o zpracování a vedení přihlášek takže když napišu že každý kdo pojede bude přihlášen tak to tak bude, samozřejmě nějaká vyjimka být muže, (ovšem pokud o tom někdo uvažuje měsíc napřed tak to už potom není vyjímka, když by přijel bez přihlášení), já taky respektuju požadavky jiných organizátorů srazů a nedovolil bych si jim do toho kecat, maximalně navrhnout nějakou změnu.

Co se týče řečí o smazaní, tak tu už padlo že Pe.Tr sice práva má, ale dohodlo se že členové vedení moderovat nebudou, takže bych to bral jako překročení pravomocí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

Scratchi tvá ubohost je známá, opět nepřekvapils. 

Kdybych to chtel zcenzurovat tak to udelam stylem ze na to nesahnu. 

Je videt ze ti lezim hodne v zaludku kdyz vis co jsem kde napsal a ze tu mam 25000 příspěvků, klobouk dolů hledaní v pravěkých sračkách ti jde.

Ale nepotěším tě, protože se tebou bavím. 

Takze to je ubohost, ze si pamatuju to, na co jsem se v unoru ptal vedeni?Tys mi odpovedel ze to mas jen pro komercni sekce a ja to nechal byt. Ale ted tady sam "vyhrozujes" o mazani ci zamykani vlakna? Prvnim prispevkem ne, ten byl v poradku, ale v dalsim to uz je jinak.......  Spis jsi na to co jsi mi psal asi pozapomnel, vid....... Hledani nebylo zadne, je to na prvni strance komunikace s vedenim. 

V zaludku mi opravdu nelezis, ale to ani Schreek ani ChouLu, to ani neni mineno proti tobe jako konkretni osobe. To je mineno proti systemu, ktery byl zaveden a neni dodrzovan. a jak sam pises, na foru je nutne dodrzovat pravidla..........  

takze se tim klidne bav, me to uplne k smichu neprijde. Naopak tohle vlakno je spis k placi......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víte co je na tom všem nejlepší ???  :roker    Že to celé začalo větou :  " Prosím taky. Dvoulůžko pokoj se schreekem. Tabulku pošlu vecer "  :mad:

Původně jsem napsal, že už se k tomuto tématu nebudu dále vyjadřovat, ale já jsem taková "držka" že musím.

A) Souhlasím s názorem, že pokud uvažuji o tom, že dorazím - tak se prostě přihlásím a zaplatím. To kvůli organizátorům, jak už tu bylo několikrát propíráno. 

B) Důvod proč to udělám jsme si už řekli. . . . . .  atd - nebudu opakovat. :roll

C) Nesouhlasím s argumentem Scratche, že když chci jet, tak mi v tom nic a nikdo nezabrání. Znám dva důvody : První / náhlý zdravotní stav - viz moje neúčast na letošní mnou již zaplaceném Kokoříně. Druhý je pracovní / prostě se může stát v práci nějaký malér a nejedu. ( Viz můj ranní telefonát v 6,30 ) Ale vzhledem k tomu , že už se mi to stalo, tak doplním o poznatek.

Za moji náhlou nezaviněnou neúčast jsem dostal všechny peníze zpět a to i za objednané srazové tričko. Takže o neprojedené peníze tu asi nejde.

D) A teď malá obhajoba Chouláka. Možná je to tak trochu sveráz, podivín, má své dny a zapomněl se v době hippie, ale na druhou stranu moje objednané tričko mi po návratu z nemocnice dovezl až domů a nikdo ho nenutil. Prostě se ozval a domluvili jsme se. A pak později udělat to samé i s objednávkou z e-shopu. To už mi bylo lépe a tak jsme i krátce pokecali. Tak toto je zase můj poznatek o @ChouLu  :papa.

Samozřejmě nemusíte se mnou souhlasit, na to máte právo a někdo i špatnou zkušenost, ale moje je tato.  Ještě jednou díky Hurvajzovi, že tuto diskusi vyňal s původního místa a možná je na čase se na to už vy . . . .  :bacha

Přeci jsme parta pošuků kolem Peugeotu a dalších značek jako "Frd" , "Hundajé" , " Citrón" atd.      A vo to tu de - no nééé  ???  :potlesk   :super   :potlesk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bod C - jen k nemu doplnim, ze prvni i druhy duvod respektuju, a sam jsem jej i uplatnil kdyz deti onemocnely, ale rozhodne jsem o tom nespekuloval mesic pred srazem. Tot vse, v tom je ten princip :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda děcka, co vy tady řešíte, to člověk fakt nechápe. Dospělí chlapi a jak na písečku s bábovičkou za mlada. To bude asi tím, že jezdíte v těch spalovacích popelnicích, furt jen kravál, vibrace a dýcháte ty jedy :P.

Hoďte se do klidu, take it easy, tenis is the game. Dnes v Plzni 5.den školení o fotovoltaice na SPŠE v rámci ČEFAS http://www.cefas.cz/hlavni-strana/, pohoda, super,. Dojel kolega Kolařík  z Přerova s osvětou http://www.ostrovni-elektrarny.cz/ svojí plugin hybridní Toyotou  (spotřeba dlouhé trasy 4 L/100 km, okolo přerova pouze elektricky) a dovezl ukázky nejnovější techniky a baterek pro baráky http://www.solar-eshop.cz/p/baterie-bmz-li-ion-48v-121ah-6-8kwh-ess-7-0/. Super přednáška, lepší než včera nebo v pátek.

Přes víkend jsem byl doma, ale v pondělí ráno jsem vyrážel 02:15 elektrickým Pežíkem na nádr, pak elektrickým Regiodžetem do práglu (hajal jsem v relaxu, aji deku sem si sebou vzal), v Pardubkách by budíček hezkou stevardkou (pravda, pusa na čelo nebyla a ranní sex taky ne), kafčo a kroasant v ceně až pod frňák. V práglu přestup na expres do Plzně, pěkná stevardka s vozíkem s gáblíkem projížděla uličkami, něco málo jsem dal. Na nádru v Plzni čekala před vchodem hned 3 bajkšeringová kola https://www.kolemplzne.cz/, šup na ně, bágly do košíku a s 3kolečkem přehazovačkou v náboji vzhůru na Slovany.  Ostrava-Plzeň auto-vlak-vlak-kolo z domu na učebnu 02:15-08:10 za 384+75 Kč, kolo je paušálně na měsíc za 130, auto se nabíjelo zdarma.

Včera jsem ještě odpoledne makal, až do noci na PC (ale s pizzou, Staropramen Excelent 11° a pršutem), ale dneska byl na kole na bazén, realax bazén, divoká řeka, vířivky a pára http://www.bazenslovany.cz/, pak jsem na kole dojel k číňanům a dal smažené nudle s gambáčem , následně se projel po  večerních Slovanech (kurňa Sorela všude, jak u nás v Ostravě Porubě nebo v Havířově, chvílema jsem nerozeznal, v kterém městě jsem) a zaparkoval to v ulici Petřínské. Mají tam příjemný podnik U Motlíků http://www.umotliku.cz/, dal jsem  párkrát Volbu Sládků  http://www.volbasladku.cz/ (plzeň mi nechutná, tento měsíc měli Podzimní polotmavý ležák z pivovaru Šariš, dobře to bratia Slováci vaří) a z jídeláku http://www.umotliku.cz/uploads/_web/Jidelni-listek-10-17.pdf něco k pivu = Restované fazolové lusky s anglickou slaninou a cibulkou a Česnekový dip. Byla toho hromada jako dycky a po čertech dobrá. O desáté jsme to se 4 Sokolama zavřeli a já odemkl kolo od značky hlavní silnice a dojel na internát SPŠE. No a tam si otevřel klub a bavím se, jak se žerete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...