Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poslat přihlášku či neposlat - problematika přihlašení na sraz.


Recommended Posts

Problém je v tom, že přijede neregistrovaný a nebude jíst? Raut byl vždy pro všechny a mělo by to být i teď


Pro všechny přihlášený a pár porcí navíc pro pár lidí, co se rozhodnou ráno. A ne pro ty, kteří měsíc dopředu vědí, že pojedou a přihlášku nepošlou. [emoji14] ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 11 minutami, Radek Hurvajz napsal:

NJ, to že tobě přijelo o 38 lidí víc je ale asi tvoje věc, jiným se to nestává. Kdyby jsi trval na přihláškách nebylo by to tak.

A potom když pišeš že se platí vstupenka na večírek a ne raut je blbost, tak to mohlo být tak když raut platil klub, a ne v tomto případě. Navíc si myslím že toto je věc organizátora, nastaví si to podle svých možností a podle toho co mu je nabídnuto.

Ano, jistě.. moje blbost, že bylo hezky a lidi se rozhodli přijet :D Hurvínku někdy si přečti co píšeš a chvíli o tom přemýšlej... 

Raut nikdy al eneplatil klub... jen jej částečně doplácel ke vstupnému... uplně to samé jako je to teď.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, radim.1008 napsal:

 


Pro všechny přihlášený a pár porcí navíc pro pár lidí, co se rozhodnou ráno. A ne pro ty, kteří měsíc dopředu vědí, že pojedou a přihlášku nepošlou. emoji14.png;)

 

Jenže z tabulky a zdejší diskuze jasně vyzní, že kdo si nevyplní tabulku nežere... a to je prostě špatně.. 

 

Já si svoji účast musím ještě hodně rozmyslet... nechci podporovat něco co mi je proti srsti vůči členům ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, ChouLu napsal:

Já si svoji účast musím ještě hodně rozmyslet... nechci podporovat něco co mi je proti srsti vůči členům ;) 

No Lukáši - to snad ne ???  :(   :myslim   :bojim    Jestli svoji účast stavíš podle toho o čem si tady "povídáme", tak to jsem dost překvapený. :mad:   Teď vůbec neřeším, že patříš do vedení, ale lidskou stránku věci - opravdu veliké zklamání . . . veliké   :roker

A to jsem si myslel, že za nerváka jsem tady já. To už kvůli tomu, že jsem si jednou vyměnil názor se @StibTo tak už nepojedu tam co on ?  To je blbost . . . prostě mu řeknu co si myslím, on mě a jsme oba v pohodě a myslím že i Tom to potvrdí  :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se každý rozhodoval stejně jako ty, tak vznikne naprostý chaos a ve výsledku by to taky mohlo skončit tak, že organizátor řekne, že sraz se bude konat tehdy a tam, ale jídlo, ubytování a program si každý vymyslete sám... 

Nechápu v čem je problém, na každý sraz se vyplňuje přihláška. Po pravdě mě by se taky nelíbilo, kdybych si objednala a zaplatila jídlo s predstihem, přihláškou a pak po příjezdu na místo zjistit, že na mě nezbylo nic, protože prijelo x lidí, se kterými se nepočítalo. A teď to neříkám ohledně peněz, ale ohledně slušnosti. Jedu-li někam neohlášen nemůžu přece čekat, že budu pohoštěn stejně jako ti, kdo se ohlásili a se kterými se počítá. Bylo by mi hanba takto přijet a cpat se na raut (a fakt by bylo jedno jestli se dělá plus minus víc jídla). Ale jestli to takhle je podle člena vedení v pořádku... Tak možná by bylo nasnadě popřemýšlet o tom, jestli pak organizované pořádání srazů má nějaký význam.

Jako člen vedení nedavas ostatním dobrý příklad.

A to nic proti nikomu, jen prostě mi nejde do hlavy, co je za tak velký problém vyplnit jeden řádek v Excelu a odeslat ho mailem, tohle zvládneš místo hraní Candy crush na wc. Je to zbytečné házení klacků pod nohy organizátorovi a špatný příklad jednání pro ostatní členy/nečleny klubu. Nebo tak to na mě působí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako co se ti nelibi? Vysvetli mi, co se ti nelibi?

Organizator chce vedet, kolik lidi ma prijet, aby optimalne nechal pripravit raut a dostalo se na vsechny. Aby se nestalo to, ze nekdo prijede nenahlasen a vcas, a ten nahlasenej co prijede pozdeji ma diky tomu smolika.......... Je kurva rozdil pripravit raut pro 25 nebo 35 lidi. Stoji to i jine penize. Nikdo nechce vyhazovat prachy z okna, a to myslim, plati i o jidle. Takze si vyndej hlavu z ty cerny diry kde ji ted mas, a zacni premyslet. Kdyz se rano nekdo rozhodne ze prijede, tak ano, to muze, ale ne ze se tak rozhodne treba 10 lidi, to uz je pak docela zasadni rozdil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ChouLu napsal:

 

Ano, jistě.. moje blbost, že bylo hezky a lidi se rozhodli přijet :D Hurvínku někdy si přečti co píšeš a chvíli o tom přemýšlej... 

Raut nikdy al eneplatil klub... jen jej částečně doplácel ke vstupnému... uplně to samé jako je to teď.. 

Ano tvoje blbost, ty totiš jsi hrozně benevolentní, když ti někdo napsal na FCB nebo do soukromky jestli muže přijet jen tak kouknout tak jsi mu odepsal jo přijeď. Kdyby jsi mu napsal přijeď ale vyplň mi přihlášku abych věděl kolik nás bude tak by to bylo uplně o něčem jiném. Ty by jsi se nenervoval, nebyli by problemy s lidma se kterýma se nepočitalo atd. atd.

Ty jsi dobrej v IT, Grafice, Webu apod., ale co se týče organizování vlastního času, nastavení priorit, a organizace čehokoliv jsi prostě vedle jak ta jedle. Aspoň já to tak vidím.

Nechápu, absolutně nechápu co to tady ted předvádíš. Fakt ti to tvý prudění stojí za to se tady zesměšňovat.

A ještě dodám. To jak si nastaví organizátor platby, jestli je to vstupné, nebo platba za raut je podle mě jenom jeho věc, pokud chce vědět kolik lidí přijede a zajistit aby se všichni najedli tak musí holt mít přehled, k tomu slouží přihlašovadlo.

Pokud někdo zaplatí vstup, dojede a bude zírat na prázdný stoly, tak jako Jirka v Pavlovicích, a nejen on, tak bude asi naštvanej a příště nikam nepojede.

Řeší se že nejsou organizátoři srazů, a když se někdo sežene nebo dokonce ukecá, tak se mu to nasledně znepříjemní tak že se na to příště vykašle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tva posledni veta = okamzite se mi vybavil prijemny pristup k organizatorovi @Pepito vi, po kterem zrovna tenhle clovek chtel seznam prihlasenych :D Docela paradox ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně ty víš s kým si píšu na FB, co komu odpovídám atd :-D Nemáš náhodou křišťálovou kouli? :D

Opět musím připomínat, že klub pro mě vždy byl a bude volnočasová aktivita, za kterou nedostávám narozdíl od tebe zaplaceno? Neznáš můj život, neznáš moje priority ani mé časové možnosti a budeš mě tady takle soudit? to je trochu smutný... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte jaká je moje konečná reakce na toto oddělené téma ???

Pravě jsemse hnusem pobl.... na stůl a toto téma už nechci vidět :bojim

Je smutné, kam jsme se to dopracovali. Ještě že už za sebou jeden Vánoční a jeden normální (Mohelnice) sraz mám. Ty hezké vzpomínky doufám toto téma zatlačí do hlubokého zapomnění !   :xvul

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Goldinka napsal:

A to nic proti nikomu, jen prostě mi nejde do hlavy, co je za tak velký problém vyplnit jeden řádek v Excelu a odeslat ho mailem, tohle zvládneš místo hraní Candy crush na wc. Je to zbytečné házení klacků pod nohy organizátorovi a špatný příklad jednání pro ostatní členy/nečleny klubu. Nebo tak to na mě působí.

Třeba pro to, že jsem v té době ještě nebyl rozhodnut zda pojedu?... teď už je to jedno, rozhodnutí z mé strany padlo konečné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panstvo nechci se Vám tady do toho moc míchat, sice už tady nějakou dobu účinkuju možná že i někdo z mých rad a nápadů načerpal nějakou inspiraci a že to někomu pomohlo. Na to abych spočítal lidičky které odtud znám osobně by mi stačili prsty jedné ruky. Dosud se mi nepovedlo se zúčastnit jakékoliv akce zde pořádané ať už z pracovních nebo rodinných důvodů.  A popravdě po přečtení těchto několika stránek mě i tak trochu přechází chuť na to abych se chtěl nějaké akce zúčastnit.  Myslím si že nejsem zas tak starý abych mohl nebo chtěl moralizovat ale na druhou stranu jsem asi oproti jiným ze staré školy. Ale to co tady Lukáš předvádí mi vcelku opravdu připadá jako chování rozmazleného fakana kterému chůva nechce vyhovět. A to že je členem vedení tohoto spolku ještě umocňuje nehezký dojem z jeho chování. A jakousi míru arogance vůči ostatním diskutujícím kteří podle mě používají víc než věcné argumenty.   Nikomu z vedení neupírám to že práce pro tento spolek jim bere spousty času který by jinak mohli trávit s rodinou dětmi nebo v práci nikomu neupírám to že vše dělá zadarmo nebo jen nějakou symbolickou odměnu.  Ale zároveň si myslím že pokud jsou tady nějakým způsobem dlouhodobě nastavena pravidla tak by je měli všichni bez rozdílu ctít ať jsou členy vedení , platícími členy nebo neplatícími .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, ChouLu napsal:

Jasně ty víš s kým si píšu na FB, co komu odpovídám atd :-D Nemáš náhodou křišťálovou kouli? :D

Opět musím připomínat, že klub pro mě vždy byl a bude volnočasová aktivita, za kterou nedostávám narozdíl od tebe zaplaceno? Neznáš můj život, neznáš moje priority ani mé časové možnosti a budeš mě tady takle soudit? to je trochu smutný... 

Ale já tě nesoudím, ja jen napsal svůj nazor.

Co máš pořád s tím žě tě někdo soudí, někdo napadá a někdo obviňuje??

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, ChouLu napsal:

Scratchi, že to říká zrovna ty ;) 

vzpomen si na tve hodnoceni meho ridicskeho umeni a pak si vzpomen jak jsi skoncil na podvale. Bozi mlyny te semlely docela rychle :D, takze ja muzu, ja uz vami souzen byl :D

no a ze je slusnost se na nejakou akci prihlasit, a na ni se chovat dle pravidel majitele/organizatora, o tom tu nemusi byt 3 stranky diskuze......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...