Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poslat přihlášku či neposlat - problematika přihlašení na sraz.


Recommended Posts

před 3 hodinami, Pepito napsal:

Jako pořadatel srazů jistě víš,že jsou s těmi,kteří zavolají ráno,že přijedou a neví jestli zůstanou na noc,jsou problémy s organizací srazu,(ubytování,jídlo,raut...). Buď chci přijet nebo ne!Jako dospělý člověk,by jsi už měl vědět,co chceš.. :aut:papa

Jo kdyby šlo v životě vše naplánovat na přesný počet, tak by bylo podstatně méně starostí, ale bohužel svět dokonalý není a proto nám jezdí lidé na srazy jak se jim to hodí, zvláště pak na vánoční a s tím prostě nic neuděláš, přece nezamkneš a neodmítneš je u dveří :)  Možná to vypadá z mé strany jako provokace, ale já jen beru realitu a zkušenosti s vánočními srazy, kde je raut za nějaký budget a buď ho sní 20 lidí, když přijede více, tak klidně 30 lidí... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ChouLu napsal:

Jo kdyby šlo v životě vše naplánovat na přesný počet, tak by bylo podstatně méně starostí, ale bohužel svět dokonalý není a proto nám jezdí lidé na srazy jak se jim to hodí, zvláště pak na vánoční a s tím prostě nic neuděláš, přece nezamkneš a neodmítneš je u dveří :)  Možná to vypadá z mé strany jako provokace, ale já jen beru realitu a zkušenosti s vánočními srazy, kde je raut za nějaký budget a buď ho sní 20 lidí, když přijede více, tak klidně 30 lidí... :) 

A tyhle zkušenosti s vánočními večírky máš odkud? Nevim o tom že by to někdy takto fungovalo.

I kdyby někdo neplanovaně přijel tak sám musí počítat s tím že na něj nemusí zbýt, když se s ním uplně nepočitalo, jasně nějaký rezervy jsou, ale omezený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár vánočních večírků jsem organizoval nebo spoluorganizoval ;) Jak zbýt nezbýt? prostě přijede, raut se přinese a všichni si to rozeberou ne? nebo snad chceš kroužkovat lidi co si v úvozovkách zaplatili raut a ti co né? Neplatí se raut, ale vstup na večírek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pepito napsal:

Slunečnice byla podle Tebe bez problémů? Pro mě to byl nejhorší sraz za deset let,co na srazy jezdím! Takže být Tebou,tak se Slunečnicí vůbec nechlubím! A to byl výroční sraz! Ještě že 50. sraz nepořádáš Ty! :bacha:papa

hrozně se mi líbí jak vše řešíš zpětně... ale že by jsi přišel na sraze a řekl si co se ti nelíbí to ne vid? ono pomlouvat dokáže každý ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na 2,5 hodiny v sobotu, abych měl chvíli klid, když jsem ohledně srazu lítal od čtvrtečního rána..., s ohledem na to, že tam byli další 2 organizátoři.. neříkám, že tam bylo vše dokonalé, to není na žádném sraze.. ale to už je jedno.. to by jsme tady mohli vytahovat všechno možný do nekonečna...

Organizátorům popřeji hezký a povedený večírek :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, ChouLu napsal:

neříkám, že tam bylo vše dokonalé, to není na žádném sraze..

@ChouLu a @Pepito   Nechci hodnotit všechny srazy, třeba na Vánočním 2016 ( @Weri 605 by mohla potvrdit ) se taky jeden účastník "nepovedl". Dal si syrečkový tatarák a pak se chtěl líbat :D

Nicméně za mne - jsem na Mohelnickém srazu 2017 nemohl kritizovat nic. :super     Vlastně ano. S lidmi, kterými jsem se obklopil bych poseděl déle, ale musel jsem být schopný ujet 220 km zase domů - velká smůla :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, ChouLu napsal:

já jen hájím zájem lidí, kteří se v sobotu ráno rozhodnou, že dorazí na sraz a pak je budou organizátoři škatulkovat na sraze... ;) Vánoční sraz prostě je takový, že 1/5-1/3 lidí přijede bez ohlášení ;) 

spis byste meli hajit organizatora, protoze pokud si lidi budou delat co chtej a nebudou respektovat zakladni pravidla, tak to ten organizator muze zabalit....... a do toho ty jako clen vedeni napises takovy blbabol......

Mozna i diky takovym co prijeli bez prihlaseni a de facto se s nima nepocitalo nam sezrali raut na vecirku RadkyS. Holt jsme prijeli pozdeji nez ostatni a nezbylo.....  jo vlastne neco zbylo, ale to co nikdo nejedl....

edit: a jeste mi neda reagovat na tu organizaci srazu....... Kdyz to mas dobre zorganizovany, tak pak nemusis litat jako posuk, a hroutit se od ctvrtecniho rana........ ja si dokonce na zimnim klouzani jel jeste zalyzovat pred najezdem ucastniku......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, radim.1008 napsal:

Na mě tvůj postoj a zmínka s přáním organizátorům tak působí. Nezlob se na mě, ale mám z toho takový pocit. :myslim
To je opravdu takový problém vyplnit v Excelu tabulku a poslat ji? Nebo v čem je problém, že ti někdo napíše svůj názor?

Problém je v tom, že přijede neregistrovaný a nebude jíst? Raut byl vždy pro všechny a mělo by to být i teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ChouLu napsal:

Ty už to ale ženeš do extrému v teoretickým měřítku ;)  Prakticky to není 50% ;) ale např na Slunečnici mi přijelo o 38 lidí více.. no a? vyřešilo se to bez problému na místě 

NJ, to že tobě přijelo o 38 lidí víc je ale asi tvoje věc, jiným se to nestává. Kdyby jsi trval na přihláškách nebylo by to tak.

A potom když pišeš že se platí vstupenka na večírek a ne raut je blbost, tak to mohlo být tak když raut platil klub, a ne v tomto případě. Navíc si myslím že toto je věc organizátora, nastaví si to podle svých možností a podle toho co mu je nabídnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...