Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poslat přihlášku či neposlat - problematika přihlašení na sraz.


Recommended Posts

před 32 minutami, Pepito napsal:

 

Elektropohon mě zajímá,ale měl být v "jeho" vlákně.

adela ma doma vlastne taky jeden dobijeci elektroohon :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radovanek napsal:

 

Včera jsem ještě odpoledne makal, až do noci na PC (ale s pizzou, Staropramen Excelent 11° a pršutem), s gambáčem , http://www.umotliku.cz/, dal jsem  párkrát Volbu Sládků  http://www.volbasladku.cz/ (plzeň mi nechutná, tento měsíc měli Podzimní polotmavý ležák z pivovaru Šariš, dobře to bratia Slováci vaří) a z jídeláku http://www.umotliku.cz/uploads/_web/Jidelni-listek-10-17.pdf něco k pivu = Restované fazolové lusky s anglickou slaninou a cibulkou a Česnekový dip. Byla toho hromada jako dycky a po čertech dobrá. O desáté jsme to se 4 Sokolama zavřeli a já odemkl kolo od značky hlavní silnice a dojel na internát SPŠE. No a tam si otevřel klub a bavím se, jak se žerete :D

Už se Ti to taky po tý elektrice motá,Staropramen Exelent:papa,gambáč a Plzeň nechutná,co to asi vše je? A odkud,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se v pivech vyznám, dělám pro pivovary od roku 1988, takže školení průběžně po velkých i malých. Gambáč byl na žížu, Excelent 11 je docela zajímavá chuť, Plzeň jako originál mne prostě nebere. Možná na rozpouštění močových kamenů dobrá, ale jinak nic moc. Možná příští týden zkusím, zda tam neuvařili něco lepčího, budu se tam 2 dny motat. Ale dnes jsem dal lehce vychlazený Bernard sváteční ležák s porcelánovým uzávěrem a těch 5% alkoholu do mně steklo s vysokou mírou blaženosti. Po zabijačkové tlačence s cibulí a octem, docela hodně libové. Mňam. Dobře to ten Standa dělá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 11. 2017 at 23:49, Radovanek napsal:

Trochu se v pivech vyznám, dělám pro pivovary od roku 1988, takže školení průběžně po velkých i malých. Gambáč byl na žížu, Excelent 11 je docela zajímavá chuť, Plzeň jako originál mne prostě nebere. Možná na rozpouštění močových kamenů dobrá, ale jinak nic moc. Možná příští týden zkusím, zda tam neuvařili něco lepčího, budu se tam 2 dny motat. Ale dnes jsem dal lehce vychlazený Bernard sváteční ležák s porcelánovým uzávěrem a těch 5% alkoholu do mně steklo s vysokou mírou blaženosti. Po zabijačkové tlačence s cibulí a octem, docela hodně libové. Mňam. Dobře to ten Standa dělá. 

Promin Radovanku, v pivech se evidentne nevyznas, vyznas se v patoku a europivu........ ten kdo ma rad pivo, si totiz dava treba 12 Breznaka, 12 nebo ted vybornou 15 Radegast, 12 Mazla z Usti, 12 Kacov, 12 Kumburak (nemuzu opominout), nebo naprosto luxusni Brevnov, ci jeste lepsi pivo z Lobče, Lobeč Stout, nebo Imperial Stout a to nemluvim o Pale nebo IPE, ......... nebo 13 Mourka z Poddzbanskeho pivovaru z Mutejovic, to jsou zajimave chute, a ne ten tvuj Excelent, takovy patok na bliti ...... a to se neuraz, ale vychvalovat tu ty eurosracky.... no nevim..... :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiši tak chybička se vloudila, no, máte pravdu -  je to Gambrinus Excelent 11°. Ale to je vedlejší, malé pivovary jsou fajn. Ovšem pokud jsem v Plzni a procházím místní hospody, tak soráč, není z čeho vybírat - Gambáč a Plzeň nebo Plzeň a Gambáč. Děs běs. Březňáka můžu, Radegast 15 samozřejmě, a vůbec pokud, dojedete do Ostravy, tak  tam dáme scuka http://www.hobitclub.net

Upraveno uživatelem Radovanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...