Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vypalované sedačky


Michal*

Recommended Posts

Zdravím všechny.

nejsem si jist jestli to tu téma už bylo jestli ano tak prosím o odkaz. :) Před týdnem jsem  koupil peugeot 406 rv. 2000 po face a hrozně mi tam chybý výhřev sedaček, takže jsem přemýšlel že bych si sehnal vyhřívané i s originálnímy spínacími tlačítky a zapojil si je. Můj dotaz tedy je jestli jsou natažené kabely na výhřev pod sedačku a do střed. Tunelu a sačilo by jen zacvakat konektory bez jinných úprav.

Děkuji za odpověď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za "spam" jelikoz jsem tu ani ne tyden tak jsem si pravidla a pod. Nestihl prostudovat. A hlavně to vyhledávám na mobylu takže to nemám tak přehledné jako na pc. Proto jsem psal jestli by mi sem někdo nemohl napsat alespoň případný odkaz na již založené vlákno. Budu se dívat dál jestli tu to co potřebuji nenajdu a klidně toto vlákno někdo odstrante jestli to jde ať tu tedy zbytečně nepřekáží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Našel jsem příspěvek s popisem vyhřívání (oprava, výroba) sedaček u 406. I u mé 406 mám nefunkční vyhřívání a moc rád bych jej zprovoznil ted před zimou. Bohužel, sundání a opětovné nandání potahů není zrovna ideální:(.Problém je i vlastní topní drát = čím jej nahradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...