Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bílá 406 2.2i


Almanil

Recommended Posts

Poškozovat se nesmí, ale nějak se chytit musí. Momentálně je vyhlášce uvedeno akorát to (§ 32), že musí být úpravou umístěním na místo zachována čitelnost min. na 40 m a na tabulku nebo do blízkosti nesmí být umístěny žádné symboly a nápisy, které by narušily její čitelnost nebo rozlišitelnost. Jeden čas to ve vyhlášce bylo dokonce tak, že musela být přišroubovaná a nesměla být jen v rámečku... tolik asi k našim kvalitním předpisům. Jinak já když už ji šroubuji, tak používám na vruty bílou hlavičku, aby tam nebyl (téměř) vůbec vidět.

Upraveno uživatelem Spocklw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední rámeček nepoužívám už min. 15 let, na všech pažoutech, co jsem kdy měl, je tam vyloženě nadbytečný, na té 406 je to zrovna pěkně vidět, jak tam značka pěkně sedne bez něj, a jaká je to obludnost, když tam čumí rámeček. Plus klasika, vypadlou značku z rozlámaného rámečku poté, co někdo "šikovně" parkoval vídám po ulicích často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 1. 12. 2017 at 15:19, Stejsn napsal:

Další 2.2, no tak vítej v týhle motorizaci. 270 tisíc je teda porce, já mám o 100 míň.

ja prodaval modrou s najezdem 300, co plasis? Druha vec je ta, ze pokud mas opravdu overene, ze ty kilometry jsou prave, tak super. Jinak bych jim moc neveril na tak stare auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...