Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bílá 406 2.2i


Almanil

Recommended Posts

Původně jsem si chtěl koupit něco novějšího, ale se zajímavými benzínovými motory toho moc není a nakonec jsem přikoupil dalšího lva, a to bílou 406 s 2.2 motorem po faceliftu(V6 najít je ještě větší kříž).Klubové nálepky už jsem objednal :). Včera jsem přijel od původního majitele za tmy a dnes jsem šel z práce zase za tmy, takže přidám jen pár fotek pro začátek.

Staré 406 jsem tady žádné vlákno nevytvořil a teď už je krapet pozdě :/. 

Tak uvidíme, jak se bude jezdit.

IMG_20171109_183016.jpg

IMG_20171108_202355.jpg

IMG_20171108_202324.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkovo sa už z Číny nedá objednať, nedávno som ho aj ja hľadal. Našiel som akurát niekde na nete zrejme nejakú samolepku, ktorú nalepíš na ten znak. 

Inak pozri ešte bazoš. Pred pár dňami som na vašom CZ bazoši jeden celkom slušný kus videl.

Upraveno uživatelem misho.1709
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekna, a gratuluji. Zadni znak vyndej a nech striknout do bile barvy jako jsem to mel ja. Nejlepsi reseni.

Co bych ale resil je nesourodost vysky auta diky pruzinam/tlumicum.... me se tohle stalo kdyz mi tam mechanik kokot narval pruziny z hdi protoze na 2.2 nejdou sehnat..... tohle vidim jako uplne stejny pripad. Prover si to!!!

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele dej si to do barvy jake chces, to byl jen priklad, ze lakovani je asi nejlepsi volba. Me se to libilo v barve auta :D

s tema 17 je to divny, protoze prave na nich nesnizene auto vzdy vypadalo jako nakopnuta koza. 

Mezera tam ma byt tak max na 3 prsty a ne na dlan :), kor kdyz vim, jak blbe se pruziny na 2,2 shaneji.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska nechal udělat druhý klíč. Vyšlo to na 1200 CZK a skvělý přístup, který musím ocenit. Bylo to na počkání, přestože jsem přišel po zavírací době a velmi příjemná obsluha. Kdyby to někomu pomohlo, tak to bylo v Autodíly Gerla http://autoklic.webnode.cz. Ještě jsem auto potom rychle umyl, než začlo mrznout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 11. 2017 at 11:58, Almanil napsal:

Možná to dám do té bílé, ale takto v hlavě mi to přijde už moc jednolité. Kdyby to bylo v modré metalíze asi by mi to tolik divné nepřišlo. Na těch 17 to vypadalo fakt líp.

ona to opticky narusi na nerezova objimka kolem celeho znaku, tu nelakuj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...