Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Boj o originální díly.


MJSytic

Kdy dojde náhradní díl?  

6 hlasů

  1. 1. Kdy bude skladem originální díl pro Sytičovo GT?

    • Za měsíc po 3. objednání.
      2
    • Za 3 měsíce po 2. objednání.
      1
    • Za 1/2 roku po 1. objednání.
      1
    • Nikdy. S autem se už jezdit nebude.
      2

This poll is closed to new votes

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

To je skvělý. Takže třeba bude auto stát bezdůvodně týden v servise, jen kvůli čekání na díl. :roll Pak mají být lidi motivovaný jezdit do autorizáků. Já byl jen naštvanej, že jsem měl auto pět dní v servise kvůli chladiči klimatizace. Ještě čekat týden na dodání dílu. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude hůř... :( Přejít ze stovek tisíc metrů skladů se suprově vyřešeným systémem logistiky na nějakou chatr uprostřed slovenska totálně bez jakéhokoliv systému čehokoliv se muselo někde projevit :(

 

Aktuálně se někteří dealeři snaží přejít na zásobování z Německa, kam tahle Emilovina naštěstí nedošla... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, tak anketu můžeme ukončit. Díl včera dorazil!!! Celkový čas od předání auta po dodání dílu (připravené k vyzvednutí bude v pondělí) vyšlo na 1,5 měsíce.
Nejblíže k tomu byli ti, co volili první variantu (měsíc po 3. objednání) :) :potlesk
Ti dva, co tipovali, že už jezdit nebudu jsem si poznamenal a budu si to pamatovat, co mi přáli :bacha :D:D :D 
Každopádně je pozitivní, že to nakonec dorazilo. A vzhledem k tomu, na jakých místech se to nakonec řešilo si myslím, že se ty dodávky budou postupně zlepšovat a termíny zkracovat :aut:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...