Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční blinkry při zapnutých světlech


Pjootr

Recommended Posts

Zdravím a pozdravuji ve spolek, prosím Vás o radu, pokud tedy víte ...

- po zapnutí obrysových/potkávacích světel přestanou fungovat blinkry (tedy někdy zablikají, ale většinou ne)
- bez světel fungují normálně
- nejdou zapnout dálková a mlhová světla  (světelná houkačka funguje)
- když zrovna jdou blinkry jdou i dálková a mlhová světla, většinou ale cca. do 5 vteřin vypadnou dálky a přestanou fungovat i blinkry

- zapnutí světel je doprovázeno časovou prodlevou, po otočení páčky se světla nerozsvítí hned, ale až po malé prodlěvě 1-2s

- jde o P206sw r.v. 2005 MUX verze s vyměněným displayem za typ B

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne, display je tam už přes dva roky

ješte bych doplnil, zdá s mi že bliká rychleji kontrolka uzamčeného vozu ... jo a půl roku zlobí zámek ve dveřích spolujezdce, auto nejde zamknout dálkovým ovladačem a dveře se hlásí jako otevřené ....

doplnění: tak dnes jsem ještě zjisti že to ani netroubí, když zhasnu světla tak ano ...

Upraveno uživatelem Pjootr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už blikám, troubím, zapnu dálková světla ... a to vše i při zapnutých potkávacích svělech.

Odmontování volantu a demontáž COM2000 podle návodu z tohoto fóra ... veliké díky.

Otevřít COM2000 trošku na náhodu a pak už jen vyčistit, prohřát horkovzdušnou pistolí, kontaktol, připojit zpět páčky, složit a šup s tím zpátky do auta.

Co z toho opravdu pomohlo, netuším. S horkovzdušnou pistolí ale opatrně, stačí vteřina a dojde k nenávratnému poškození desky. Tak a teď jsem zvědavý jak dlouho to vydrží ...

Upraveno uživatelem Pjootr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

 

Čau.Mám takový problém.Peugot 406 2.0 hdi 79kw rok vyroby 2003 .Mam automaticke rozvecovani svetel A prestali mi fungovat dalkove svetla ale nevim co s tim jelikoz nemuzu sehnat packy pry sou cele v jednom kuse mam tam i ovladani radia A pojistky sou o.k Nevite nekdo co s tim nebo kde sehnat tu pačku Diky moc

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj diky za odpoved.Ano mam Esp mam posledni model 406 uz mi to stve ze nemuzu zapnout dalkove svetla .Jeste asi zkusim nejakeho autoeletrikare jestli by nevedel .Jinak 8000 za packu se mi davat fakt nechce .Jo na to je stary model paradni a ceny uplne jinde .A dnes sem si vsiml ze pri nastartovani mi chvli blikala svetla na palubovce a kdyz sem klepl do packy co  vypinas a zapinas aotmaticke rozsviceni tak to prestalo blikat Tak ze tady se da pri nejhosim sehnat ta packa  Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...