Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vaksiho 5008


vaksi

Recommended Posts

Vážení klubaci, dovolte mi Vám představit náš nový prírastok. Síce již od koupě uplynulo pár měsíců, k představení jsem se dostal až teď (ležím doma po operaci kolene, tak mám víc času). Jedná se o Peugeot 5008 2.0 BlueHDi 150k S&S FAP MAN6, rok výroby 2016, do provozu 01/2017, ve výbavě Allure, barva šedá artense, 7-místní varianta, Optiway Garance na 3 roky, 17" kola + přední a zadní parkovací asistent, měření místa na podélné parkování, zadní parkovací kamera, vyhřívaná sedadla. Zakoupili jsme ho u V-Group Kladno. Navíc jsme přidali přední a zadní zásterky, pevné tažné zařízení, bezpečnostní šrouby, zámek řadící páky a pískování skel. Plánuji dokoupit chránič prahu zavazadlového prostoru (nějaký, co by kryl i hranu nárazníku) a chrániče prahů zadních dveří (na předních máme). Pár foto níže. Jinak, 307 SW jsme si zatim nechali taky. Jezdí s ní manželka. 

04/17 - 17 km - převzetí auta, dokoupena sada potahu, gumové koberečky a vana do kufru
05/2017 - 2 195 km - montáž potahů, aktualizace map
10/17 - 12 408 km - 1. servisní prohlídka, vše ok, koupena sada Alu kola Eris 16" na zimu, sada pneu Continental WinterContact TS 860 215-55-R16-93H
11/2017 - 12 666 km - koupeny origo TPMS senzory na zimní kola, přezuto, klubové podložky pod SPZ nasazeny

IMG_20170511_190103.jpg

IMG_20170511_190202.jpg

IMG_20170512_182954.jpg

IMG_20170718_180742.jpg

IMG_20171105_085603.jpg

IMG_20171105_085933.jpg

IMG_20171105_090020.jpg

IMG_20170427_201939.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pavelu96: Ono to má TPMS povinně dle legislativy, je to o pípání v jednom kuse, co se nedá vypnout. Prostě s tím nic neuděláš a musíš si je koupit. Bez nich neprojdeš STK, při jakýkoliv kontrole máš auto nezpůsobilé provozu. Dostat to pryč by asi znamenalo přehrát soft a z hlediska zákona je to nelegální úprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče TPMS, beru to tak, že to musí být. Při celkových nákladech na nové auto a ostatní, mi náklady na TPMS nepřijdou extra závratné. Pouze musím doufat, že mi vydržej cca 5 sezón. :-) Navic, jak píše Pacho, nic neporušuju. Na druhé straně vím moc dobře, jak bych investoval peníze místo do těch senzoru. ;-)

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Tak se i já připojuji k těm, co jim primrzla nafta. Tankovali jsme doteď Vervu Diesel na Benzine, naposledy 24.2. Včera ráno u nás teplota -14, auto chytlo bez problémů, dovezl jsem se do práce a auto stálo, jako obvykle, celý den na parkovišti v závětří u budovy. Po půl páté odcházíme domů, auto chytlo v pohodě, no po minúte jízdy hláška "Engine fault, need repair". Sice bez stopky a hned hláška zmizela, no začala se objevovat čím dál častěji. Jelikož jsem měl servis vzdálen asi 5 minut jízdy, tak jsme zamířili rovno tam. Taky jsme slyšeli nějaké podivné zvuky, no zdálo se nám, že jdou z motorové části.
Dnes mi volá technik ze servisu, že přimrzla nafta. Udělali diag, vymazali chybu, "odmrazili" auto a po skúšební jízdě vše ok. O pár stovek lehčí, ale s vědomím, že Vervu Diesel už teda asi ne, jsem koupil VIFko, nalil přiměřeně do nádrže a k půlce nádrže Vervy, co mi zbylo, jsem dotankoval Evo Diesel Plus na ČS Mol. Udělali jsme si projížďku z Pce do HK a po večeři zpátky, ať se auto alespoň trochu projede. :-)
Jo, to Evo diesel je prej do -38, tak jsem zvědavý na ráno. ;-)

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy to bys v ní musel mít vodu, zimní nafta musí mít filtrovatelnost do -20 bez aditiv navíc. Jinak na opravdovou zimu doporučuji maxxmotion, ta je navíc i bez biosložky. Jinak "engine fault, need repair" tam v zimě mívám při těchto mrazech. Plus hlášku ze systému redukce emisí. Do pár minut to zmizí.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle vypisu z diagnostiky, co mi dali v servise, je uvedeno "Pritomnost vody v nafte - Pritomnost vody", tak asi budes mit pravdu. Plus tam je, ze tlak paliva je nizsi nez pozadavek a nebyla dosazena minimalni uroven paliva.

Vtip je, ze do stare P307SW tankuji beznou naftu (v posledni dobe na Benzine), stoji na parkovisti doma vedle 5008 a i po 3 dnoch v tyhle mrazech auto nastartuje v pohode, jede normalne, zadny problem.

Jinak, hlaska vzdy nabehla, zhasla, nabehla, zhasla a opakovalo se to celou jizdu (cca. 5 minut). Hlasku ohledne redukci jsem nastesti nemel. :-) Zatim.

Dnes auto chytlo take v pohode, do prace me dovezlo bez problemu, tak uvidim, co odpoledne.

Dekuji za radu s maxxmotion, asi presedlam na OMV. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...