Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 - esp/asr závada


Jardo 407

Recommended Posts

nevie mi tu niekto poradit pripadne odfotit kde sa nachadza na 407 sw 1,6 hdi riadiaca jednotky esp ...moc mi pomožete,nemam potuchy kde sa to nachadza a riešim problem z pokazeným esp/asr

 

nemate niekto skusenosti so snimačom natočenia uhlu na volante?pačky so senzorom su uz  vymenene a chyba stale nezmyzla.

este by som rad skusil pozriet modul esp,len nemam potuchy kde sa nachadza na aute peugeot 407 sw 1,6hdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, Havlicek.Lukas said:

jednotka ESP je integrovana v modulu ABS ESP ne ??
skontroluj kostry kolem motoru - pak jedine bude problem ve snimaci natoceni volantu

skusali sme sme tri moduly natocenia volantu a chyby su stale tie iste U1105 a U1305/obe poruchy su spojene s vadou komunikácie snimaca natocenia volantu/ .preto patram dalej,kde by mohla byt závada,jediné co ma dalej napadlo je modul riadenia esp,ale neviem kde sa nachadza tato sučiastka v aute.

inak auto vypisuje poruchu esp asr system faulty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4. 11. 2017 at 6:56 PM, straki007 said:

Kalibrace s oriinal diagnostikou  pokud problem pretrvava tak mi pisni SZ.

predchvilkou som skusal tu diagnostiku na takom istom peugeote a tam mi uhol natočenia volantu krasne fungoval,isiel aj kaliborvat,ukazoval uhol pod ktorým sa volant natača.

do tohto bodu sa ja na mojom aute nedostanem,na mojom aute diagnostika nekomunikuje s uhol natocenia.ozaj si mysliš ze na original diagnostike by sa niečo zmenilo?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...