Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 (2008, benzín) - Depollution system faulty


Guest chleeba

Recommended Posts

Dobrý den,

po nastartování před dvěma měsíci se mi objevila hláška na palubním počítač Depollution system faulty. Po pár nastartováních (jízda vypnutí motoru -> nastartování ..) hláška zmizela. Teď se hláška opět vrátila s tím že už nezmizela a svítí pořád. Na internetu jsem četl že to může být:

- jedna z lambda sond, která hlídá výfukové zplodiny před katalyzátorem
- zaneseny FAP filtr
- EGR ventilu (máho 308 v benzínu?) 

Děkuji za rady a případné zkušenosti jak závadu odstranit a zdali je můžu autem jezdi (mechanik bude mít čas cca za dva týdny) :)

Typ vozidla:
- Peugeot 308 (Hatchback)
- Rok výroby 2008
- Palivo - primární: Benzín 
- Motor:    EP6C / EP6 / 5F05 (5FW), 1.6i 120 HP 16V (1 598 cm3), 88 kW @ 6 000 RPM, L4

 

2.jpg

1.jpg

Upraveno uživatelem chleeba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš prozatím zkusit zkontrolovat konektor lambda sondy u olejového filtru, rozpojit a prostříkat. Už se mi to taky objevilo, po rozpojení a prostříknutí v pořádku. Pokud to nic jiného nedělá, můžeš s tím dojezdit až do případné diagnostiky, jedině tam se pozná příčina. Problém můžou dělat i špatné vstřiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak tak jedine diagnostika ti povie viac. Ak ti vyplo niektory valec za jazdy tak sa to tyka jeho, vstrek, sviecka, snad nie nieco horsie. Ak hucal ventilator dlhsiu dobu po jazde a vypnuti motora, tyka sa to priamo valcov, spalovania. Ak sa len ukazala chyba a ani ventilator nehucal, po jazde bude to nejaka mensia zavada, napr. lambda. Ak hucal a po jazde chvilku prestal, bude to okolo spalovania nejake cidlo, napr. nasavanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím pánové,nechci zakladat nové vlakno. Mám podobný problém na Peugeot 308Sw r.2008,1.6.VTI.Diagnostika ukazala nedávno chybu P0037 viz.obr. vyhřivaní lambda sondy,zkrat na kostru,přerušovaný.Jsou tam 2, chci se ujistit že to bude ta první od motoru,další obrázky ukazuji že by to mohla být ta druhá sonda?.Trochu se mi zda že auto  bere více benzinu,  palubní počátač ukazuje stále stejné hodnoty.Zkusím ještě rozpojit kontakty a prostřiknou je.Když to nepomůže tak výměna lambdy.

 

IMG_20180113_195546.jpg

IMG_20180113_200529.jpg

IMG_20180113_200633.jpg

IMG_20180113_200708.jpg

IMG_20180113_200800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto dělá přední, :supera jestli chceš srovná prodávám jednu skoro novou najel jsem na ní asi 100 km , dam ti na ní záruku, přední ovládá směs benzínu a zadní emise katalizator,, a když chceš mít jistotu vymazat chyby odpoj třeba jednu a nastartuj a jestli se objeví chyba když ne zkus pak druhou,aspoň si tak myslím že takto budeš vědět která dělá ty chyby, jestli ne tak mě opravte 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delphi.... To zahoď, nevím, co to stálo, ale budeš jen tápat. Diagnostika na frantíka by měla být přinejmenším PP200, Lexia nebo Diagbox. Anebo jeď k někomu, kdo ji má. Případně investuj 2k a kup si céčkový kabel jako já na ebayi. Depollution system faulty = Chyba emisního systému, cokoliv od zapalování po lambdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Zodiak napsal:

Delphi.... To zahoď, nevím, co to stálo, ale budeš jen tápat. Diagnostika na frantíka by měla být přinejmenším PP200, Lexia nebo Diagbox. Anebo jeď k někomu, kdo ji má. Případně investuj 2k a kup si céčkový kabel jako já na ebayi. Depollution system faulty = Chyba emisního systému, cokoliv od zapalování po lambdu.

Není to moje diagnostika,byl jsem u bráchy ten mi to napíchl.Myslíš že by Delphi hlasila chybně chyby.Planuji si pořidit diagnostiku Lexia 3.Auto mám teprve měsíc,tak se se vším seznamuji.

Upraveno uživatelem rex38f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, vím. Kolega v práci tu dia od Delphi má, nejnovější sw, průřez naším vozatajstvem: Opel, Ford, Škoda, Nissan, Pažout. Nikomu nesvítila kontrolka motoru, všem to načetlo chyby, krom mě, jiný protokol, "No connection". Někde chyba smazat šla, ale po opětovném načtení tam zase byla, někde smazat nešla - "No Error to delete". Moje Lexia via Diagbox mi nadává, že rádio má vybitou záložní baterii. Na druhou stranu, SEDRE tvrdí, že v mém rádiu, žádná záložní baterie není. Tím to neomlouvåm, ale s Delphi na PSA nechoď, mohl bys mít víc problémů než måš teď.

Lexia, PP2000 a Diagbox ti navíc nabídne možné řešení a test akčních členů = akusticky (na vlastní uši) uslyšíš, že daný čůrament funguje. To Delphi nedokáže. :) Nemluvě o dalších parametrech, to by bylo na dlouhé psaní.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Zodiak napsal:

Nemyslím, vím. Kolega v práci tu dia od Delphi má, nejnovější sw, průřez naším vozatajstvem: Opel, Ford, Škoda, Nissan, Pažout. Nikomu nesvítila kontrolka motoru, všem to načetlo chyby, krom mě, jiný protokol, "No connection". Někde chyba smazat šla, ale po opětovném načtení tam zase byla, někde smazat nešla - "No Error to delete". Moje Lexia via Diagbox mi nadává, že rádio má vybitou záložní baterii. Na druhou stranu, SEDRE tvrdí, že v mém rádiu, žádná záložní baterie není. Tím to neomlouvåm, ale s Delphi na PSA nechoď, mohl bys mít víc problémů než måš teď.

No právě..,taky mi kontrolka motoru nesvíti.

Až po nastarovaní motoru začala diagnostika načítat data,kliče v 2 poloze No connection.

Navíc Chyba P0037 nejde vůbec smazat.

Neni to záložní baterie v dalkovém ovladači ,že je slabá a píše to rádio?

Upraveno uživatelem rex38f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, maruskamichalek napsal:

Toto dělá přední, :supera jestli chceš srovná prodávám jednu skoro novou najel jsem na ní asi 100 km , dam ti na ní záruku, přední ovládá směs benzínu a zadní emise katalizator,, a když chceš mít jistotu vymazat chyby odpoj třeba jednu a nastartuj a jestli se objeví chyba když ne zkus pak druhou,aspoň si tak myslím že takto budeš vědět která dělá ty chyby, jestli ne tak mě opravte 

Dik za nabídku.Za kolik by byla?zn.sondy Bosch?Proč je na prodej?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Zodiak napsal:

Lexia nebo Diagbox řekne, napíše, co se děje, nebo neděje. PP2000, pokud je kompatibilní auto (a to i Lexia, ti nabídnou i výběr auta podle obrázku a zeptají Se, VAN nebo CAN). 

https://www.aliexpress.com/item/Professional-Lexia-Lexia3-PP2000-Full-Chips-With-Diagbox-V7-83-Lexia-3-Firmware-Serial-No-921815C/32809342612.html?spm=2114.10010108.1000014.5.6aa8f601VfyY2n&traffic_analysisId=recommend_3035_null_null_null&scm=1007.13338.80878.000000000000000&pvid=509a902f-0a2a-4d52-bdac-15c9ca611eca&tpp=1

Splní ůčel i tato má ji někdo doma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, rex38f napsal:

Dik za nabídku.Za kolik by byla?zn.sondy Bosch?Proč je na prodej?

 

prodavam ji z duvodu že jsem musel koupit original na peugeot 407   https://auto.bazos.sk/inzerat/81443108/Lambda-sonda-1536--DENSO.php  ale uvidiš kterou maš špatnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravim kolegové, mám naprosto stejný problém jako uživatel Chleeba, i naprosto shodný motor, tak by mě zajímalo co bylo příčinou toho chybového hlášení a následně jak se to opravilo. Můj motor má vyšší spotřebu, je línej a při studeným startu se jakoby dusí, myslím že mám příliš bohatou směs, mohla by za  to ta sonda? Dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš na diagnostiku první a tam se dozvíš víc, ale jinak si můžeš zkontrolovat konektory od lambda sondy a na dia se podívat jestli lambda sondy jsou ok a zkus vyčístit egr ventil a na konec fap, jedině diagnostika a pak mužem poradit tady 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zdravím,

taky mám stejný problém s vyskakující hláškou depoluttion system faulty .

Mám 308 , 1.6 ,  88 kW , r.v. 2010 , najeto 58 000 km .

Ještě se mi sem tam spíná ventilátor a hučí hned při nastartování,  i při vypnuti motoru a po chvilce se vypne.

Prosím za rady..můžu s tím v klidu odjet 15 km na diagnostiku? Jak jste dopadli VY ?? 

 Děkuji .

 

 

Upraveno uživatelem Sajmon89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...