Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak a za kolik Vam jezdi?


podgy4

Recommended Posts

Ahoj kluba i,mozna se to tu uz resilo ale neumim to najit.koupil jsem z jara 307 sw 2.0hdi 100kw.auto mame jiz nekolikaty v rodine.chtel bych se zeptat jakou mate spotrebu a jak jste spokoje i s vykonem?za me by h rekl,ze proti 79kw skoro zadny rozdil a spotreba cca 7.5L/100km.coz velky rozdil oproti 5.5L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

proto se tady ptam prece. já zátah nějak velkej nemam.auto jede tak nejak.mel jsem 406 hdi 80kw a byla mozna vykonejsi.mame tady v cb lisovskej kopec a ja tam valim na 5tku 160km/h.nic mene diag bez zavad, nikde nic nesyci, nevim co by mohlo byt spatne ale cekal jsem asi vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Me to ted pres zimu na 15'kach zere 7,5 l. V lete na 16'kach 6,5-7 l/100 km v kombinaci mimo mesto-mesto. Mam 2.0 hdi 79kW. Pred zimou jsem delal vstriky a to mi to v ty dobe zralo 10,5 l. Uz byli hodne v hajzlu. Takze ted vim, ze je vsechno v cajku a je to normalni spotreba. Jo a jinak mam to chipnuty, bez FAP a EGR. Turbo spina na cca 1400 ot.

Upraveno uživatelem petan307SW
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, petan307SW napsal:

Me to ted pres zimu na 15'kach zere 7,5 l. V lete na 16'kach 6,5-7 l/100 km v kombinaci mimo mesto-mesto. Mam 2.0 hdi 79kW. Pred zimou jsem delal vstriky a to mi to v ty dobe zralo 10,5 l. Uz byli hodne v hajzlu. Takze ted vim, ze je vsechno v cajku a je to normalni spotreba. Jo a jinak mam to chipnuty, bez FAP a EGR. Turbo spina na cca 1400 ot.

to jsem měl taky 79kw +chip fap off a jezdilo to lépe než nyní 100kw.jinak já měl spotšebu do 6L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...