Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 po delší odstávce nestartuje


Stepis

Recommended Posts

Ahoj

406 1.8, 81KW rok 1998 asi po ročním stání před panelákem nechce naskočit (pokouším se rozchodit kámošovi - vim, je to ko*ot že s tim aspoň jednou za měsíc nejel na nákup...) vyměnil jsem benzín - benzín to tlačí, čerpadlo funkční, baterka nová, roztáhnout nejde, sprej do sání a nic, imobilizér v klíčku ok, zkoušel jsme i druhý klíček, točí lehce, chytnout nechce, pojistky taky OK, zkoušeli jsme napíchnout na 2 diagnostiky a nepřipojí se ani na jendu...nějaké další nápady co s tím?? Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2017 at 21:34, Ferry napsal:

Máš pravdu, že nijak nezjistil...jen vydedukoval...okouknu kontrolky a dám vědět...jak se případně řeší výměna imobilizéru v klíčku? nebo to nějak vyřadit? četl jsem že by to mohla být i v tý spínačce případně ( cca 500 kč..)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či je správne to co vravím ale mám to overené. Po dlhšej odstávke auta mne konkrétne sa to stalo na benzínovej 1.8 landrover freelander sa tak isto nedalo naštartovať skúšal som všetko možné vybil bateriu az ma napokon napadlo zaradiť rýchlosť a poposunut auto starterom..... Neviem čo sa stalo ale po tomto úkone sa podarilo naštartovať a už to bolo v pohode. Myslím že to malo niečo spoločné z Hallovym snimacom otáčok..... Ale podarilo sa tak skús....netreba veľa  cca 1 m proste zopár otáčok

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...