Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo se s kým sveze na Vánoční večírek.


Recommended Posts

@machulda Cesta na sraz platí. Pojedu v sobotu po obědě a můžu vás nabrat, jak jsme se domlouvali. Dej mi do SZ v kolik a kde přesně vás dva mám nabrat. Chtěl bych tam být tak nějak na tu třetí nebo v kolik to začíná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme v Ostravě docela početnou a akční grupu,ale nějak se rozpadli. A Krnováci už taky nejezdí a co jsem se odstěhoval do Loštic,tak Moravskoslezský kraj už nikdo nezastupuje ,pokud jsem na někoho nezapomněl :myslim

Autoškolič Dodo jsem myslel,že je od Brna. :myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si všim, že už nějak nejedou minisrazy Orlová, Havířov, Karviná- Jó to je tak, když přijdou děti a manželky. Dokud to jsou jen přítelkyně a bez dětí, tak to jde. Mohl jsem Ti vzít aludisky do elektro Pežíka, ale tvrdnu doma skrze novou podlahu dvojgaráže. Teprve včera udělali konečný nátěr, tak větráme a pomalu stěhujeme vše zpět na již zatvrdlou dlažbu kolem zdí, na střed pro auta se ještě vlézt nedá. Suché to je, ale měkké. Mělo to být počátkem listopadu, ale začali až ve čtvrtek 16.11. a 1.12. vraceli klíčky. Rozpršelo se, rozsněžilo (aktuálně tu máme tak 10 čísel zmzlého sněhu, v noci -8°C, přes den -2°C) a bylo po vtákách. Když si vezmu, že jsem už mohl být pěkně naladěn po exkurzi v pivovaru :(.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radovanek: No to potes koste s tim naterem v takovy kose :D

Jinak si myslim, ze to je spis v lidech. Se nechci nikoho dotknout, ale proste bud se od ty zensky necham zpracovat a neumim si prosadit svou, nebo uz na klub chodit nechci (z nejakeho duvodu), anebo si proste ten chlap svou prosadi a jede na sraz. Bohuzel par takovych fajn kluku zmizelo..... MirasCC mi ani loni neodpovedel na gratulacni sms, po tom, co jsme nekde potkali jeho Silvu a overili si cislo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 12. 2017 at 8:07, Pepito napsal:

Měli jsme v Ostravě docela početnou a akční grupu,ale nějak se rozpadli. A Krnováci už taky nejezdí a co jsem se odstěhoval do Loštic,tak Moravskoslezský kraj už nikdo nezastupuje ,pokud jsem na někoho nezapomněl :myslim

Autoškolič Dodo jsem myslel,že je od Brna. :myslim:papa

Aspoň jsi posílil Olomoucký kraj, tady to bylo takové bídné vždycky :D

A nakonec na srazu byl i Moravskoslezský kraj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...