Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo se s kým sveze na Vánoční večírek.


Recommended Posts

Upřesněním to s tím minibusem. Za prvé řekl jsem možná ;) , za druhé počítal jsem, že by jedna z převaděček byl traveler, kterého bych pak samozřejmě mínil naplnit. Bohužel, ale předváděcky jsou jiné, tak jsem toto tema dal nerozvadel. 

Nicméně pro Pražáky mohu navrhnout cestu přímým rychlíkem z Prahy do Tišnova, cesta trvá asi 3 hodiny, jede několikrát denně a transfer z nádraží v Tisnove už bych zajistil na zavolání ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Weri 605 napsal:

Hmmm... to by bylo 9-10 na pumpě... to bych se stihla i nasnídat .. :) a na cestu bych mohla udělat bagetky s grilovanym masem, dresikem... :D a "tiramusu" a banánovej nebo jahodovej šejk...? :D na Vysočině by sme pak dali oběd..? ;):D

Tak ty musíš jet rozhodně s náma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Weri 605 napsal:

Hmmm... to by bylo 9-10 na pumpě... to bych se stihla i nasnídat .. :) a na cestu bych mohla udělat bagetky s grilovanym masem, dresikem... :D a "tiramusu" a banánovej nebo jahodovej šejk...? :D na Vysočině by sme pak dali oběd..? ;):D

Hele ale Vysočina není v Austrálii aby jsme tam jeli do oběda :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Schreek napsal:

Upřesněním to s tím minibusem. Za prvé řekl jsem možná ;) , za druhé počítal jsem, že by jedna z převaděček byl traveler, kterého bych pak samozřejmě mínil naplnit. Bohužel, ale předváděcky jsou jiné, tak jsem toto tema dal nerozvadel.

Alespoň za mne to není nějaká zuřivá výčitka - prostě jen nedorozumění, které rozbujelo právě díky tomu, že jsi to včas neutnul / neosvětlil  :P      Ale tak jsme si hezky zafantazírovali a stejně tak nějak někteří pojedou spolu.

Jo a díky za nabídku vlaku :super , ale já na srazy Peugeot Clubu jezdím Peugeotem a né vlakem. :bacha   Ožrat se mohu jinde, např u @Scratch  takže mohu v neděli po 22 jet zase střízlivý domů  :D:roker:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře se to tu zvrhlo....  :super:D

Z vlaku je to asi 7 minut chůze a z penzionu je to na vlak asi 10 minut motání..  Jinak já na vánočním večírku v Havl. Brodě taky byl vlakem. Ještě s @janča205 Takže jet na večírek vlakem není žádná ostuda..  Lepší jak přijít na dva járy o noty... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@machulda Sleduj toto vlákno. Kdybych změnil názor a opustil myšlenku jet po D1 a pustil se cestou vrchem, tedy Havl.Brod, Žďár atd., tak bych Vás klidně v sobotu nabral, aby jste nemuseli jet IDOSem. :papa

Jak vypadáte si snad z Mohelnice ještě pamatuji .  :mrk

Upraveno uživatelem Klemoň
ach ten pravopis :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 11. 2017 at 17:28, machulda napsal:

Kdyby někdo jel přes Bystřici nad Pernštejnem a měl 2 volné místa, tak se rádi svezem na místo činu. :super

Ještě nevím, jaká bude situace, kudy přesně cesta, v kolik a tak, ale předběžně a zatím nezávazně se můžu nabídnout. Mám 2,5 volného místa (dětskou sedačku vydávat nebudu) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Tady řešte kdo se s kým sveze, zbytek jsem oddělil, takže kdyžtak napsat tam.

Moc velké díky Radku - to už byl fakt humáč kam to dospělo . . .  :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vědomí se dává (pro případnou ne-spolujízdu), že se po zvážení pro a proti večírku nezúčastním. Rodinná akce druhý den je v centru Prahy už od 12:00, nesměl bych moc chlastat a musel bych ráno krapet chvátat. Sorry :nevim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...