Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo se s kým sveze na Vánoční večírek.


Recommended Posts

Taky hmmm :roll  BUSem jsem myslel  Traveller či tak něco.      A já mám tedy papíry skoro na vše . . . Profesák mohu předložit :P

Ale jinak jsem ten závěr s těmi auty stejně nepochopil. Jedou dvě 5ti místná auta ...  a vezou kolik lidí ???  :myslim

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže za mne to uzavřu s tímto pocitem :  :roker

A) Proběhla lehká dezinformace ohledně BUSu . . .  "možná pojede klubový minibus"  :myslim   (vozidlo typu 308 vlastním, ale za minibus bych jej neoznačil, byť mám v papírech 7 míst)

B) Zachraňovat to argumentem, že na to nemá nikdo papíry je "úsměvné" :bacha

C) Kde potřebuje spolujízdu - nabízel ji @StibTo . . . :papa       (případně pokud přesvědčím Kůstku, tak i já) :mad:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň  : Tak já právě dnes zjistil, že mnou "obávaná" akce rodinného typu, co mi do toho vstoupí mi do toho nakonec nevstoupí ALE - koná se v neděli tj. na druhý den po večírku cca od 13:00 v centru Prahy. Takže přemýšlím, zda na večírek jet, přespat tam a ráno/dopoledne vyrazit svižně směr Prágl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á propos pokud bych jel mám volný 2-3 místa (ani není podmínkou, že jste z vedení, jak je tomu u "klubového busu") - ale na rovinu píšu, že limity vědomě nedodržuju, pokud má někdo problém s tím, že po D1 i jinde pojedu tak, jak uznám za vhodné a odpovídající situaci, ani se nehlašte. To píšu po předchozí zkušenosti, pindy nemám zapotřebí poslouchat.

Jo - a zjišťuju, že @Mrkvička nejen že nepojede, ale ještě si potřebuje půjčit 407, takže bych jel 306 :)

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri mohl by tě vzít @Verysek ale nevím jak kdy a kdy zpět pojedou ;) Jinak místo po Veverkovi máme teď volné, takže pokud se chce někdo přidat ;) 

PS: Nic nezahraňuji, původně měl být 9 místný traveller, ale ten aktuálně na importu není, takže máme smůlu. Došlo jen k lehké dezinformaci mezi námi a organizátorem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verysek a MJ tam prej spát nebudou.. hele mě je asi jedno s kým pojedu... nemám problém si vzít i Rakev a jet sólo, ale tim, že sem na trati, tak je asi blbost, se vracet pro někoho do Prahy a jsou tu lidi, který se určitě rádi podělí o náklady, protože jinak by nejeli vůbec...

Proto se ptám, jestli někdo pojede a byl by ochotný sjet, ráda se přidám a třeba nasmažím i řízky.. ;)

Pokud ne, beru Rakev a bez zastávek jedu rovnou... :)

A ještě bych asi měla dodat, že na předním sedadle mívám nemoc z povolání.. Skalním hlavu do zrcátek, a rozhlížim se na křižovatkách... :D ale sem potichu jak myška..!

Na zadním sedadle nic takovýho nehrozí.. !!! :D ale pokud budu sedět za řidičem tak budu blinkat.. :D

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri já Tě klidně přiberu :) Pokud mi nebudeš kecat do řízení a nebude Ti vadit ten "brzký" (nejpozději 10:00) nedělní odjezd ...

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...