Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rachot po výměně rozvodů


RomBar

Recommended Posts

Je to peugeot 5008 1,6 HDi r.v.2012. Moc tomu nerozumím ale říkal že rozvody byly na čerpadle posunutý o 2mm a že  teď je dal na rysku.

Už jsem mu to odvezla zpátky a řekla mu že jestli to nedá do původního stavu tak to zavezu do autorizovanýho servis a oprava půjde na jeho vrub.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Těsně předchazející přispěvky se necitují!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v Zábřehu je servis, dali by ti to do pořádku. tel 583 411 572

Autorizák můžeš zkusit, bude to dražší.

Mechanika asi k ničemu nedotlačíš. Je to mechanik, který dělá jen Peugeoty a Citroeny? Tzn. jestli zná různé finty a vrozené vady? Až budeš vědět, čím to bylo, tak zkus, ať ti mechanik dá slevu, formou např. že ti přezuje auto zdarma... Je taky otázka, zda se s ním chceš navždy rozhádat - to není nejlepší řešení, někdy budeš v průseru a ještě ti bude dobrý...

V Kotojedech je Citroen, tam jsi zkusila?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to těžko.Když jsem mu to tam vezla tak jsem se ho ptala jestli to dělá peugeoty a říkal že v pohodě že mu tam vozí zákazník uplně stejnou motorizaci. Ještě jsem se ptala je možné že by se měli po rozvodech poštelovat na diagnostice ventily na něco jinýho. Já už fakt nevím protože tomu nerozumí tak jsem z toho uplně vedle. Rozhádat se sním nechci je evidentní že je z toho sám vedle. Pokud si s tím neporadí tak to budu muset nějak pořešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, RomBar napsal:

Asi mě z toho jebne.Mechanik volal že mu vše sedí a neví co s tím má dělat. Co to je dneska za servisy? :grr

jeď tam, kde dělají pežoty-citroeny každý den:roker

jestli je zvuk motoru takový, jak píšeš, bude možná lepší auto naložit na podval...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, ozzy56 napsal:

jeď tam, kde dělají pežoty-citroeny každý den:roker

jestli je zvuk motoru takový, jak píšeš, bude možná lepší auto naložit na podval...

 

Asi jo taky jsme nad tím uvažovali než aby se to podělalo úplně. Uvidím sčím zítra přijde mechanik. Předpokládám že si někoho pozve na pomoc tady se ti mechanici znají tak uvidíme. Pokud mi řekne že si s tím neví rady tak ho dotlačím k tomu aby to nechal na svoje náklady opravit. fakt se mi nechce platit to 2x.

Každopádně všem děkuji za reakce. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jo, on tu řemenici dal dobře, ona ani jinak nejde dát, ale jak je pootočená, (teda pokud to tak je, to jen vařim z vody) tak ma nastavovací otvor posunutý a potom nejdou rozvody nastavit přes ty otvory, musí buď podle polohy pistu nebo si pujčit novou řemenici, případně některý servisy na to mají přípravek místo řemenice.

Ale jak pišu, tohle jsou jen domněnky, muže to být jinak. Ale zkontrolovat by to mohl, předpokladam že se už i někde ptal čim by to mohlo být, tak by mu to někdo řekl.

Idealně kdyby to on sam odvezl jinam, ale aby to nebyl podobný vykuk jak on :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak podle všeho na to prdí a vymluvil se na naftu. Ptal se co tankujeme tak jsem mu řekla že vervu na benzině a okamžitě mi řekl že to je nafta která nemaže a že je to nahouby. 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Citace předchazejícího přispěvku!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes navštívila autorizovaný servis v Přerově a bylo mi řečeno že udělala chybu když po rozvodech nastavoval diagnostikou na studeném motoru.Nastavili mi to za tepla seřídili vstřiky a auto šlape jako hodinky.

V servisu přístup naprosto 100% strašně hodní a vstřícní mechanikové a technici. Můžu vřele doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...