Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou baterii do 508


JakubG

Recommended Posts

  • MJSytic changed the title to Jakou baterii do 508

v aute mam este original baterku EXIDE, ta uz ma viac ako 6 rokov a pomaly dosluhuje...doteraz som kupoval VARTA, ale teraz pojdem do EXIDE, a to: Exide PREMIUM 12V 77Ah 760A EA770

v aute by si mal mat od vyroby asi taku ako v tejto teme :

https://www.peugeot-club.com/topic/89003-zaruka-na-baterii-bezudrzbova/?tab=comments#comment-1476961

 

Upraveno uživatelem puq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 28. 10. 2017 at 19:35, puq napsal:

v aute mam este original baterku EXIDE, ta uz ma viac ako 6 rokov a pomaly dosluhuje...doteraz som kupoval VARTA, ale teraz pojdem do EXIDE, a to: Exide PREMIUM 12V 77Ah 760A EA770

v aute by si mal mat od vyroby asi taku ako v tejto teme :

https://www.peugeot-club.com/topic/89003-zaruka-na-baterii-bezudrzbova/?tab=comments#comment-1476961

 

Přesně tuhle baterii jsem tam dnes dával. Je to originál, protože jsem jí tam měl už z výroby. O něco levnější než Varta a dává víc proudu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravím všechny prosím o radu. Jakou baterii do 508sw benzin, VIN-VF38E5FVABL037399, dal jsem tam cca pred pul rokem novou Exide, ted si ale nejsem jist jakej typ a ted co mi auto stálo tak tri týdny, tak ani škrt, totalne vybitá,a u jaké je potreba intelig. dobíjení mít zap/vyp,díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...