Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je nutná výměna celé špičky?


Axel naj

Recommended Posts

Zdravím klubaky, potřeboval bych poradit jestli mám měnit celou špičku nebo si s tím šikovný klempera poradi viz foto. Kamarad klempíř se vrátí příští tyden, tak abych kdyžtak byl připravenej s dilama dopředu a pak už jen na tom makali. Díky moc za kazdou odpověď nebo komentář

received_1932051173478901.jpeg

received_1932051160145569.jpeg

received_1932051156812236.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem moji 406 bouchlou dost podobne, dokonce mozna vic, byla vyhnuta i ta spodni vyztuha pod saharou. klempirovi jsem dovezl celou urizlou spicku z auta co jsem mel doma na dily, pouzil z ni nakonec jen tu buchtu pod vyztuhu narazniku a ocnici pod svetlem, zbytek v pohode vytahnul a vyklepal.

 nazev barvy je vert come, kod by mel byt M07T, ale uvadej nekde i M0RT pod stejnym nazvem COME, dej VIN, zistime

blatniky starej/novej model se lisi umistenim bocniho blikace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vin dám zítra, nemám teď doklady u sebe, pod Saharou v poho, očnice není moc zmuchlana, jen ta buchta... Takže asi jen vytahování a klepání... Akorát špic blatníku, plus ten plíšek malej co ho drží, tak docela sezrany... Tak moc pecku to nedostalo, cca 20 km/h ale stojící dodávka z nepochopitelných důvodů, ale to je jedno... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stane se, ja to mel trikrat behem ctvrt roku, nejdriv leva strana, to jsem pri oslneni zapadajicim sluncem nedobrzdil za autem, co pri rozjizdeni na zelenou opetovne zastavilo bezduvodne v krizovatce, 14 dni po oprave mi nedal prednost protijedouci, odbocujici vlevo, a vjel mi do cesty, tak prava strana a asi mesic na to celej pravej bok, kdyz me prehlidnul v zrcatku a udelal mysku do meho pruhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u starsich kodu byvalo na zacatku M0 , ktery bylo nahrazeno K, takze KRT=M0RT jak jsem psal vyse

EDIT: tak ja zkusil taky zadat tvuj VIN kod do serviceboxu a me to vyhodilo kod M07T - LAK ZELENY COME

   

;) takze dobre jsou asi vsechny tri :)

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel i na autě KRTC** :) A číslo pod tím je k něčemu? Až si to půjdu nechat míchat, tak si radši napíšu všechny ty kódy a kousek nárazníku pro jistotu :D nevím co dřív, do toho prasklej vejfuk na 106 a ložisko na předku, holt se nenudim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom ten pismennej kod, ty cisla dal jsou zakodovanej datum vyroby a kod vyrobniho zavodu


jakej dil vejfuku mas na 106 prasklej? sesly se mi tu vcelku pekny dva koncovy tlumice, ktery na svoji 106 uz asi nevyuziju, tak treba bych mohl nabidnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...