Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 1.4i, 55kW, 1999, 5dv., ferda


Valys-M

Recommended Posts

Ahoj, mám několik dotazů k právě pořízené 106...

1. jak otevřít zadní levé dveře, když jsou zavřené a táhlo u otevírání ani uvnitř ani venku nereaguje? zkusil jsem sundat tapec a táhlo se hýbe...ale dveře se neotevřou...

2. dveře u řidiče, pokud přes normální otevírání dveří zatáhnu abych si otevřel zevnitř, tak se hne a zároven pohne zamykáním auta a neotevřu, musím nadzvednout to táhlo zamykání který je na každých dveří a pak znovu zatáhnout za otevírání...zkusil jsem to zamykací táhlo vysadit, ale to pak nefungoval centrál, protože si myslel, že jsou dveře otevřené a nezamknul, ale otevřít dveře šlo...

3. airbag u spolujezdce - kde se vypíná? pro případ že bych tam vezl dítě, rád bych měl možnost to vypnout.

jediný dveře, který fungují naprosto ok, jsou spolujezdce, řidič musí otevírat přes šnůrku nataženou přímo na zámek, zadní za spolujezdcem se neodemykají přes centrál, ikdyž se maličko hne odemykání ale nejdou otevřít..až po manuálním odemčení a za řidičem nejdou otevřít vůbec...

asi klepe čep pravého ramene...když jedu přes nerovnosti(a že jich tu máme) tak to bouchá...

a ruční brzdu jsem zvyklý táhnout max do 3 zubů...aktuálně začne brzdit na 8. což je myslím i poslední..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzadu bubny jsou, to ano, čep zkontroluju a vyměním, dostal jsem k tomu nějaký silentbloky, tak jestli nejsou v háji ty...ale hlavně....jak mám otevřít ty dveře, když ani po rozebrání tapce nejdou otevřít? nedostanu se na ten háček zámku...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, začíná se mi zasekávat pedál spojky...na co mám kouknout? sešlápnu a nevrací se...až po chvilce vystřelí, ale s nohou nejde... když ho párkrát prošlápnu tak pak ok...když pak ale dýl stojím na spojce tak se zase nechce vrátit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...