Jump to content
Bodlo

Čeština do 307

Recommended Posts

Zdravím, koupil jsem si 307 a pocitac je v nemcine. Mam display RT3 CT, je to ten oranzovo- cerny s navigaci. Chtel jsem se zeptat jestli je mozne do pocitace nahrat cestinu? Zkousel jsem to zmenit na anglictinu ale bohuzel nemam CD a majitel mi i rekl ze v radiu nejde mechanika, ale ma to menic na 6 CD, tak jestli by to slo nahrat pres ten menic. Zatim moc dekuju

Ahoj,

Přes měnič to nahrát nelze, je to nutné nahrávat přes mechaniku. Problém bude asi špinavá mechanika, která se nechá vyčistit a občas to pomůže :) 

Jinak já jsem o víkendech okolo Havl. Brodu a češtinama se zabývám kdyby jsi měl zájem ;) 

Zajem bych mel, ale bohuzel jsem zjistil ze mi do mechaniky nejde zastrcit ani cd, predchozi majitel tam totiz pry narval 2 cd, tak jsem tam ted zkousel cd zasunout a nemohu ho tam ani strcit. nevis kdo by mi to mohl opravit, nebo to je na nove radio?

Oprava je u tohodle stavu tak 50:50 ;) těžko říct, zda se povede nebo ne ;) by se muselo rozebrat a vidělo by se 

Zdravím, mám 307cc (2004) a chtěl bych aby to umělo česky.

Co je k tomu potřeba, případně uměl by to někdo udělat ?

Ahoj hoši... 

Mám téže 307 v němčině... dokázali byste mě nasměrovat kde stáhnout CD alespon pro instalaci angličtiny? :) Díky moc.

Nebylo by špatné napsat co máš za systém. Ale pokud tam máš němčinu, tak angličtinu tam určitě taky najdeš.

Angličtinu přepneš v nastavení radia . (Nastaveni je v manuálu  auta) Manuál se také nachází na internetu . Pokud potřebuješ češtinu do navigace tak cd s instalací najdeš na ulož to. Pozor jenom mluví česky, menu rádia bude stále anglicky 

Edited by kacaba12

V 4. 11. 2017 at 21:31, Havlicek.Lukas napsal:

Holax - a prozradis aspon jestli mas v aute navigaci ?

Ne navigace tam není a rádio je tuším RD3.

displej.jpg

Viem že RD3 je beznádejná, ale mohol by mi niekto vysvetliť v čom je napr. RD4 rozdielna, že sa na ňu jazyková mutácia oplatí urobiť a na RD3 neoplatí?