Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do 307


Bodlo

Recommended Posts

Zdravím, koupil jsem si 307 a pocitac je v nemcine. Mam display RT3 CT, je to ten oranzovo- cerny s navigaci. Chtel jsem se zeptat jestli je mozne do pocitace nahrat cestinu? Zkousel jsem to zmenit na anglictinu ale bohuzel nemam CD a majitel mi i rekl ze v radiu nejde mechanika, ale ma to menic na 6 CD, tak jestli by to slo nahrat pres ten menic. Zatim moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Přes měnič to nahrát nelze, je to nutné nahrávat přes mechaniku. Problém bude asi špinavá mechanika, která se nechá vyčistit a občas to pomůže :) 

 

Jinak já jsem o víkendech okolo Havl. Brodu a češtinama se zabývám kdyby jsi měl zájem ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajem bych mel, ale bohuzel jsem zjistil ze mi do mechaniky nejde zastrcit ani cd, predchozi majitel tam totiz pry narval 2 cd, tak jsem tam ted zkousel cd zasunout a nemohu ho tam ani strcit. nevis kdo by mi to mohl opravit, nebo to je na nove radio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Angličtinu přepneš v nastavení radia . (Nastaveni je v manuálu  auta) Manuál se také nachází na internetu . Pokud potřebuješ češtinu do navigace tak cd s instalací najdeš na ulož to. Pozor jenom mluví česky, menu rádia bude stále anglicky 

Upraveno uživatelem kacaba12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...