Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recirkulace vyparu z benzinove nadrze?


erv

Recommended Posts

Pánové mám dotaz. Na aute mi cosi cratsí a zjistil jsem, že běhá jakási kulička v čemsi na nádrži. Zde je to u šipky s číslem 72 : 

http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/affiche.do?ref=S10N115A10A&refaff=S10N 1 15A10A&idFct=FCT0512

Tady je na to prripojena hadicka cislo 5 : http://public.servicebox.peugeot.com/docpr/affiche.do?ref=S10N115C06A&refaff=S10N 1 15C06A&idFct=FCT0512  , na této fotce: 

 64885cf94077878224bf037bf853 

je to levem horm rohu, je to takovej bílej valeček nacvaknutej do lemu nádrže, vedou z toho dvě hadicky, jedna asi nahoru do nádrže a druhá do zadniho podběhu k tankovacímu hrdlu. Může mi, prosím, někdo říct co to je, proč to tam je, zda mám řešit to, zda to chrastí. nebo zda to můžu dát do pryč? Hledal jsem všude mižně co je to zač a nic jsem nenašel, předpokládám, že to bude nějakej zpětnej ventil odvzdušnění nádrže.

 

Díky za rady a odpovědi

Upraveno uživatelem erv
ach ten pravopis ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, chrastí tam nějaká kulička a při jizdě to rachtá. Nikde jinde jsem, na podvozku nic nenašel co by mohlo toto způsobovat, rezerva je utažená, výfuk nikde nedrbe ... A nebo mi tak brutálně rámusí pneumatiky, ale nemám jiný kola na vyzkoušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kovové bych ani neřekl, je to spíš takové klepání spojené s hučením. Je to odvislé od kvality silnice, ale nezáleží ani tak na počtu děr jako spíš na hrubosti povrchu, na hladkým asfaltu to nehučí/neklepe téměř vůbec, na hrubém asfaltu jo. Nájezd do zatáčky, ať pravé či levé, to nezmění, stejně jako přejetí hrbolu, je to slyšet cca od 40 - 50 km/h, pod tuto hranici spíš méně. Je pravda, že mám nazuté zimáky se šípovým vzorem, tak je otázka, zda fakt jen příšerně nehučí gumy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...