Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střílení výfuku


demolista

Recommended Posts

Ahoj lidi, chtěl bych se zeptat jak je to se zákonem. Když podřadím a nechám brzdit auto motorem začne mi z výfuku střílet nebo když prudce šlapnu na plyn a při přeřazování pustím plyn tak to vystřelí. Dělá mi to při výměně továrního vzduchového filtru za KN. Můžu to tak mít ? Nebo mi hrozí nějaký postih :D Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše Ferry.. tohle ti jen vzduchový filtr neudělá. předpokládám že tam máš ještě holou trubku místo výfuku ne? budeš tím lákat PČR takže po tobě nejspíš půjdou..na STK tě můžou vyhodit(jestli že to máš ještě upravený to potrubí) s tím že máš vozidlo nezpůsobilé provozu.. takže asi tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by ti ale dělat nemělo v tom případě.. tak to budeš mít problém ještě někde jinde..jestliže to nemáš naschvál udělaný tak to není moc dobrý.. Kamarádovi to střílí na fabii taky ale ten to udělal naschvál právě tím že vyměnil výfuk za trubku.. Být tebou tak bych potom začal pátrat proč to dělá... ten efekt se dá pak udělat normálně ale nesmí to dělat samo od sebe jen kvůli filtru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...