Přejít na obsah
kemo

Nový Peugeot 508 už jezdí

Recommended Posts

To ne, prý se se mnou vůbec nebál, že tam měl jiné borce. Byl v klidu i při rychlosti x40 ... pamatoval si mě hlavně díky mým komentářem k nedokonalému lakování. A taky mým specifickým požadavkům na komfort na palubě. 

Když mě loni po roce uviděl, tak hlásil: Já vás znám... a když jsem mu ukázal na moje GTi, bylo mu to hned jasný. Nicméně loni se mi věnovala Verča, kterou jsem taky svými komentáři nepotěšil,  aneb 1.2 81 kw nejede a vrza madlo dveří (208) 😄

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

GTi to nebylo. S tím jsem loni nejel, jelikož bylo stejné  jako mám doma, tedy krom předního nárazníku a infotainmentu. 

Jel jsem s 208 81 kw, 308 (Ta mi přišla uskakanejsi jak GTi) a to třetí auto si nepamatuji... Já mám za to, že adhezi na kruhaci jsem zkoušel s 208... :myslim

A 308 GTi nebude? Tak to si musím zajet jinam vyzkoušet motor 260... 

Upraveno uživatelem MilanF1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No pánové asi nebude, ale nevím to na 100 %... Lidi nám je totiž dost likvidovali.. 

Ale počkejte až vyzkoušíte 508 GT 1,6 225k, 8stp. automat.. Tak si na GTi nevzpomenete 😜

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na ten motor 225 s EAT8 jsem zvědav. Jdu hledat, kolik to auto váží, to bude dost podstatné... 

Já raději manuál, ale pokud bude pěkně odstupnovane a řadici jak to mám rád, proč ne automat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, Verysek napsal:

Města zatím nevím..Některý se z minula nejedou..takže změna bude,ale nevím jestli zrovna Strakonice,ale i tak někam poblíž přijedeš viď? 😀

Snaha bude, ale posledně se mi to totálně špatně trefovalo do práce. Jezdil jsem zcela jinam než zrovna byla show  😞 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek