Přejít na obsah
kemo

Nový Peugeot 508 už jezdí

Recommended Posts

Je to uhozeny... taky to nemám rád. Při nákupu GTi jsem to věděl, podle toho jsem se zařídil. 900 za auto se mi dávat nechtělo. 

Já bych byl taky raději za ferovou cenovou politiku.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Je to smutný z pohledu kupujících, který to koupí za cenikovku...

Jedou takhle všechny automobilky...byl jsem u nákupu 4 novych aut,a nikde se nehandlovalo😀 však prodejce nic netlačí jít s cenou dolů,je jen na nich jestli chtějí auta prodavat nebo vystavovat....a jak tu někdo psal,tam kde Vám neudělají ani kafe tak se otočit a jít jinam...a další finta prodejců,který si myslí ,že auto koupíte u nich ,když je máte nejbliž od bydliště je taky fajn,ty si myslí že Vám auto naděli za cenikovku.....vždyť i Peugeot to tak má podívejte se na ceníky Akční cena vs. Cenikovku a jste na sleve 8% a víc.... další 20-30000Kc dolů za výkup , dalších 10000 financování....vždyť je to všude stejný...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

je to sice na palici, ale já to beru tak, že vím že mám auto které stálo 1 202 850 Kč :D jsem ani nevěděl že jsem tak bohatý :D :D :D 

laborovat nad cenami které můžou být nižší podle mne stejně nemá cenu 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jenomže ty doby, kdy prodejce měl za auta 80 - 100 000,- jsou dávno pryč. Taky jsem v roce 1999 kupoval Forda Cocuse combíka s naftovym motorem za 780 000,- a to neměl ani klimatizaci.
Octavia v tý době na 750 000,- začínali.
Dával jsem protihodnotou starou škodovku, kterou jsem koupil za 500,- a dali na ní slevu 80 000,-. 
Dneska maji prodejci největší zisky právě z financování, pokud domluví leasing či půjčku, tak v klidu sleví z ceny vozu. Jak je to za hotový, tak se kroutěj jak počůraná žížala.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky jsou prodejci kteří mají na všech salonech stejnou cenu a nehne s nima vubec nic, pokud pujdeš jinam, nevadí, tam to je za stejnou cenu, klidně pak jezděte na servis k nám, dostanete koberečky a povinnou vybavu zdarma.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes jsme měli akci v La Fabrice v Praze, kde se rozdávaly ceny nejúspěšnějším dealerům v prodeji za rok 2018 a při té příležitosti jsme jim představili novinku.. 

IMG_20190130_150116.jpg

IMG_20190130_150043.jpg

IMG_20190130_145434.jpg

IMG_20190130_145420.jpg

IMG_20190130_145401.jpg

IMG_20190130_145250.jpg

IMG_20190130_120355.jpg

IMG_20190130_120320.jpg

IMG_20190130_120308.jpg

IMG_20190130_120215.jpg

Upraveno uživatelem Verysek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jinak nové 508 už mají nové majitele a je už dost uzavřených smluv na koupi dalších 508 a převážně verze GT tudíž silnější motorizace, takže kdo byl skeptický už nemusí začíná se prodávat o 106 👏👍

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Proč zklamu, to je snad plus, ale jsem zvědav jak dlouho jim to tak vydrží.

I když pravda, tohohle modelu se diky ceně neprodává tolik jako 208 a 308, takže by to mohlo vydržet

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dlouho dlouho 😃

Tak to ještě nemůžeš vědět kolik se jich bude prodávat.. Je teprve na začátku a už má hodně zájemců (uzavřené smlouvy) takže to vidím velmi optimisticky.. 

Upraveno uživatelem Verysek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, Verysek napsal:

a je už dost uzavřených smluv na koupi dalších 508 a převážně verze GT tudíž silnější motorizace, takže kdo byl skeptický už nemusí začíná se prodávat o 106 👏👍

Ono taky jiná možnost v ceníku na internetových stránkách peugeotu není:D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku